Po przybyciu na miejsce, Pani powitała mnie i zaprosiła do stanowiska kolegi, odniosłam wrażenie, że nie ma Pan zbytnio czasu na obsługę, gdyż zapytał na początku czy zapisać mi na kartce warunki, czy zapamiętam. Powiedziałam czego oczekuję, lecz nie padło pytanie czy zależy mi na ofercie firmowej, czy indywidualnej, nie powiedziano również jakie są oferty, przedstawiono tylko jedną(nie wiem czy są oferty dla służb mundurowych, czy kredyty rodzinne). Na jakiś czas pozostawiono mnie samą w pokoju, Pan poszedł wydrukować ofertę, za uchylonymi drzwiami słyszałam jak rozmawiano o mnie z inną pracownicą. Nie odniosłam pozytywnego wrażenia. Pan bardzo się spieszył, wspomniał też, że ma dużo pracy i też akurat zdążył skądś przyjechać. Finalnie odpowiedział na wszystkie pytania, zostawił wizytówkę i pożegnał.
Po wejściu do salonu byłam 4 w kolejce, konsultanci byli przy biurkach i pracowali z klientem, niestety nie zauważono mnie i nie usłyszałam dzień dobry.. natomiast po dotarciu do biurka zadano pytanie aby dowiedzieć się w jakim celu jest moja wizyta, chciałam zawrzeć nową umowę na telefon, zaproponowano mi dwie opcje, nie zbadano otoczenia i nie zaproponowano dodatkowych usług. Nie pobrano również kontaktu, na miejscu się nie zdecydowałam na ofertę. Salon czysty.
Po wejściu od razu zauważono klienta, przywitano go przy wejściu i zaproszono do biurka. Miejsce było czyste i zadbane. Przy biurku zadano pytania aby określić cel wizyty i szczegółowo przeprowadzono badanie otoczenia. Zaproponowano również dodatkowe usługi, zbijano obiekcje i pokazano korzyści z większych pakietów. Wszystko zostało zapisane na kartce, abym mogła pamiętać o czym rozmawialiśmy. Dostałam także ulotki. Nie zdecydowałam się, lecz pobrano kontakt i umówiono termin na kontakt telefoniczny.
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.