Opinie użytkownika (2)

Sklep był dobrze...
Sklep był dobrze zatowarowany, a większość produktów była dostępna na półkach. Stoisko z pieczywem prezentowało się estetycznie, a pieczywo było świeże. Jedynym minusem podczas wizyty był wydłużony czas oczekiwania przy kasie, jednak obsługa przebiegła poprawnie i bez większych problemów

Jul.x3

22.06.2026

Biedronka

Placówka

Świątniki Górne, Kazimierza Bruchnalskiego 30

Nie zgadzam się (0)
Podczas wizyty sklep...
Podczas wizyty sklep był czysty i uporządkowany. Nie znalazłam wszystkich produktów, których szukałam, ponieważ część artykułów była niedostępna. Na plus oceniam zamówione jedzenie, które zostało poprawnie odgrzane i było gotowe do spożycia.

Jul.x3

22.06.2026

Żabka

Placówka

Wiśniowa, Wiśniowa 749

Nie zgadzam się (0)