Sklep był dobrze zatowarowany, a większość produktów była dostępna na półkach. Stoisko z pieczywem prezentowało się estetycznie, a pieczywo było świeże. Jedynym minusem podczas wizyty był wydłużony czas oczekiwania przy kasie, jednak obsługa przebiegła poprawnie i bez większych problemów
Podczas wizyty sklep był czysty i uporządkowany. Nie znalazłam wszystkich produktów, których szukałam, ponieważ część artykułów była niedostępna. Na plus oceniam zamówione jedzenie, które zostało poprawnie odgrzane i było gotowe do spożycia.
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.