Co jakiś czas robię zakupy w biedronce. Ostatnio obowiązywała promocja na ryby. Zachęcony korzystną ceną postanowiłem kupić tuńczyka w puszce. Zastanawiałem się pomiędzy pojedynczymi opakowaniami, a opakowaniem zawierającym trzy puszki w zestawie innej firmy. Porównując ceny za kilogram na kartkach coś mi nie pasowało. Korzystniej wyglądała oferta trzech opakowań, niż pojedynczych. Oczywiście po przeliczeniu na telefonie ceny za kg wyszło tak jak podejrzewałem. To jednak pojedyncze opakowania były korzystniejsze cenowo. Wprowadzanie w błąd klienta!
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.