Korzystam z krytej pływalni na obiekcie od początku jej istnienia, stwierdzam, że z roku na rok jest coraz gorzej. Mam wrażenie, że placówka nastawiona jest tylko i wyłącznie na szybki zysk. Zastrzeżeń mam bardzo dużo, głównie do coraz niższych standardów utrzymywania czystości. Ale najbardziej bulwersował mnie fakt wchodzenia osób na basen bez wzięcia prysznica i niereagowania na ten fakt ratowników. No chyba, że standardy się zmieniły i nie ma już obowiązku dokładnego umycia ciała przed wejściem na basen.
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.