Opinie użytkownika (1)

Sprzedawałem swoje auto...
Sprzedawałem swoje auto w rozliczeniu i byłem naprawdę pozytywnie zaskoczony wyceną jaką zaproponowano. Już na początku rozmowy poczułem się wysłuchany i potraktowany poważnie jako klient. Formalności przebiegły bardzo sprawnie i bez zbędnych opóźnień. Salon przygotował wszystkie dokumenty i dopilnował ich poprawności co dla mnie było ogromnym ułatwieniem. Samochód został przyjęty w stanie zgodnym z opisem bez żadnych nieporozumień. Jeśli ktoś szuka uczciwego sprzedawcy samochodu to Auto Salon Camil spełnia wszystkie te wymagania.

Klient_NKmcu

26.06.2026

Autokomis Camil

Placówka

Opole, Obrońców Stalingradu 41

Nie zgadzam się (0)