Opinie użytkownika (1)

17.06.2026 chcieliśmy razem...
17.06.2026 chcieliśmy razem z mężem kupić nową lodówkę i zastanawialiśmy się nad wymianą TV. Niestety, duchota panująca w tym sklepie nie pozwoliła nam na to. Musieliśmy opuścić"salon" sklepowy i czym prędzej wyjść na świeże powietrze. Dziwimy się bardzo i nie rozumiemy, dlaczego — sklep ponoć po niedawnym remoncie — nie ma zainstalowanej klimatyzacji. Jeśli warunki pracy osób zatrudnionych w Media Markt na Bielanach wrocławskich są dla właściciela firmy obojętne, to dlaczego lekceważy się również osoby – potencjalnych klientów, którzy mogliby zostawić swoje pieniądze w tej firmie? Na szczęście planowane przez nas zakupy można dokonać u konkurencji.

AdamDrKlis_8kqE

22.06.2026

Media Markt

Placówka

Nie zgadzam się (0)