Biedronka

(3.16)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP100 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (17512 z 24630)

Bardzo miła Kasjerka...
Bardzo miła Kasjerka Katarzyna o numerze 77. Łatwo nawiązująca kontakt z klientem, sympatyczna i uśmiechnięta.

Agnieszka_3516

10.09.2013

Placówka

Borne Sulinowo, Sosnowa 3

Nie zgadzam się (0)
Obsługa miła, sklep...
Obsługa miła, sklep czysty, tak na ścisłość to nie ma się do czego czepić wiec naprawdę gorąco polecam.

Ireneusz_79

10.09.2013

Placówka

Iława, Smolki 4

Nie zgadzam się (0)
W tym sklepie...
W tym sklepie robię zakupy prawie codziennie. Jest to moja ulubiona Biedronka w naszym mieście. Jakość produktów i ceny bardzo dobre, Miła obsługa choć nie zawsze. Na sklepie czasami panuje mały bałagan. W kolejce nie trzeba długo stać jak jest więcej niż 4 klientów zaraz jest dzwonek na kolejną kasjerkę.

Krzysztof_1542

10.09.2013

Placówka

Żyrardów, 1 Maja 4

Nie zgadzam się (0)
Uważam, że jest...
Uważam, że jest to najlepszy sklep w mieście i ma bardzo dobrą i miła obsługe.

Rafał_967

09.09.2013

Placówka

Wrocław, Strzegomska 194

Nie zgadzam się (0)
Po wejściu do...
Po wejściu do sklepu na dział owoce w oczy się rzuca skrzynka z nadgniłymi i spleśniałymi owocami leżąca na ziemi. Jeśli to ma być zachęta dla ewentualnego klienta to po co te reklamy w telewizji :) Co gorsze kilka kroków dalej jak mniemam przy wejściu do magazynu spotkałem trzy osoby jak przeczytałem na ich plakietkach byli kierownikami, które ot tak sobie wesoło konwersowały. Widać nie przeszkadza im zbytnio fakt nadgniłych owoców na sklepie. Co do samego sklepu to bardzo mały i widać, że wszystko na siłę upchnięte, stoisko z napojami trochę przetowarowane. Musiałbym mieć z 2 metry wzrostu i duży zasięg ramion aby sięgnąć po cole ukrytą za całą paletą innego produktu. Obsługa zaś bardzo miła, podczas gdy do kasy robiła się zbyt długa kolejka, kasjerka dała znać i kolejna kasa została otwarta. Kasjerka miła uśmiechnięta, tutaj duży plus dla sklepu. Wyszedłem ze sklepu dobrze obsłużony jednak z poczuciem niesmaku co do wyglądu sklepu i zachowania jego kierownictwa.

MontyPython

09.09.2013

Placówka

Łomża, Porucznika Łagody 4B

Nie zgadzam się (0)
Robiłam dziś zakupy...
Robiłam dziś zakupy w dyskoncie Biedronka, czysto, atrakcyjne promocje, zachęcający asortyment i miła atmosfera powodują, że chce się w takim miejscu robić zakupy. Serdecznie polecam.

Anna_4894

09.09.2013

Placówka

Karczew, Bema 3

Nie zgadzam się (0)
Gdy zapytałem panią...
Gdy zapytałem panią gdzie znajduje się dany artykuł ( nożyki do golenia),Pani była bardzo uprzejma i z własnej inicjatywy wskazała mi miejsce.

Andrzej_575

09.09.2013

Placówka

Karlino, Koszalińska 85c

Nie zgadzam się (0)
Dobrze. Na minus:...
Dobrze. Na minus: wygląd miejsca obsługi. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena.

Kamil_778

08.09.2013

Placówka

Pilzno, Bujanowskiego 3

Nie zgadzam się (0)
w sklepie dużo...
w sklepie dużo ludzi każdy wchodzi pod nogi, Panie są bardzo miłe lecz ciągle w biegu nie zwracają uwagi na klientów. Produkty na pułkach bądź a koszach są porozrzucane ceny pod nimi nie zgadzają się, ponieważ produkt do którego jest cena znajduje się w innym koszu. Kasy rzadko otwarte wszystkie maks 2 w których jest cały sznur ludzi czekających na skasowanie.

zarejestrowany-uzytkownik

08.09.2013

Placówka

Stara Kiszewa, Kościerska 44

Nie zgadzam się (0)
Sobota to zwykle...
Sobota to zwykle większa ilość kupujących ale nie było to przeszkodą dla sprawnej organizacji tego sklepu w dniu 31 VIII. Panowały tu ład i porządek zarówno wśród prezentacji artykułów jak i na podłodze. Gdy tylko tworzyły się kolejki przy kasach rozlegał się dzwonek i kolejną doraźnie otwierano. Kasjerka Dorota była miła, grzeczna i uśmiechnięta, wszystko super, wszystko OK.

DORA_1

08.09.2013

Placówka

Dębno Lubuskie, Mickiewicza 63

Nie zgadzam się (0)
Czasami zachodzę do...
Czasami zachodzę do Biedronki na małe zakupy lub w celu zakupu napoju. Tego dnia zauważyłem promocję w której przy zakupie napoju energetycznego black 330 ml za 1.99 zł otrzymał napój nice tea za 0.01 gr, nie wierzyłem jednak przy kasie zapłaciłem 2zł

Sumer

08.09.2013

Placówka

Wschowa, Konradowska 4

Nie zgadzam się (0)
Kasjerzy zawsze bardzo...
Kasjerzy zawsze bardzo mili, uśmiechnięci, zawsze pytają czy doliczyć reklamówkę; minus za brak porządku w sklepie, puste kartony utrudniające dostęp do towaru.

zarejestrowany-uzytkownik

07.09.2013

Placówka

Gdynia, Wzgórze Bernadowo 1

Nie zgadzam się (0)
Sklep Biedronka w...
Sklep Biedronka w którym robię zakupy znajduje się w takim miejscu, że odwiedza go bardzo dużo ludzi, szczególnie w godzinach popołudniowych. W związku z tym kolejki do kas są bardzo długie, a rzadko zdarza się, że otwarte są więcej niż dwie kasy. Sama organizacja sklepu pozostawia wiele do życzenia. Towar szczególnie ten promocyjny jest tak pozostawiony, że trudno przejechać wózkiem zakupowym, nie mówiąc już o minięciu się z innymi kupującymi. oza tym towar na półkach i w koszach jest nieuporządkowany i pomieszny. Kasjerki sprawiają wrażenie zawsze zmęczonych i niezadowolonych. W bardzo wymuszony sposób podejmują jakąkolwiek konwersacje z klientami. Od kiedy pojawiły się promocje, które trwają kilka dni, produktów promocyjnych nigdy nie ma w tym sklepie już pierwszego dnia promocji.

Michał_1899

07.09.2013

Placówka

Szczecin, Mieszka I 73

Nie zgadzam się (0)
Obsługa jest nie...
Obsługa jest nie miła i nie pomocni. Pracownicy sami nie wiedzą, gdzie leży dany produkt, brudne fartuchy. Kasjerki są nie miłe nawet "Dzień Dobry " nie mówią. Półki puste. Kolejki zawsze są.

zarejestrowany-uzytkownik

07.09.2013

Placówka

Brodnica, Targowa

Nie zgadzam się (5)
Biedronkę na ul....
Biedronkę na ul. Sokoła dość często odwiedzam ze względu na umiarkowane niskie ceny. Według mnie, obsługa jest kompetentna i zawsze pomocna. Jedyny minus - ciągłe kolejki do kas. Przypuszczam, że spowodowane jest to bardzo dobrą lokalizacją (wśród blokowisk).

Anna_4887

06.09.2013

Placówka

Zabrze, Szczęść Boże 6

Nie zgadzam się (0)
Obsługa na przeciętnym...
Obsługa na przeciętnym poziomie, zdarzyło się kilka razy że w środku nie było zbyt czysto, sam wystrój nieciekawy. Wolę odwiedzać inne supermarkety w okolicy.

sol84

06.09.2013

Placówka

Elbląg, Królewiecka 195b

Nie zgadzam się (0)
Kasjerki grzeczne i...
Kasjerki grzeczne i uprzejme, starają się jak mogą. na sklepie czysto tylko w godzinach rannych trochę ciasno przez nierozładowane palety z towarem rozstawione po całym sklepie - najczęściej w przejściu.

Joanna_2714

05.09.2013

Placówka

Elbląg, Al. Odrodzenia 10

Nie zgadzam się (0)
Jeżeli chodzi o...
Jeżeli chodzi o lokalizację jest bardzo dobra niema problemu z miejscami parkingowymi w okolicy Biedronki. Asortyment zawsze w przystępnej cenie, nie było sytuacji by towar był przeterminowany. Do poprawy załączyłbym jakość obsługi w Biedronce, są sytuację w których chciałoby się zasięgnąć zdania zdania sprzedawcy którego bardzo ciężko odnaleźć biegając między regałami. W godzinach szczytu ruchu klientów irytują panie sprzedawczynie, które jeżdżą tzw. paleciakami i zostawiając w przejściach palety które utrudniają poruszanie się po sklepie.

Paweł_1829

05.09.2013

Placówka

Biłgoraj, Kościuszki 25-27

Nie zgadzam się (0)
Miły i kompetentny...
Miły i kompetentny personel. Pracownicy bez problemu informowali lub wskazywali miejsce położenia danego produktu, którego nie mogłam znaleźć.Brak asortymentu niektórych podstawowych produktów lub brak wyboru konkretnego rodzaju niektórych produktów (np. był tylko tłusty ser feta, brakowało półtłustego, podobnie z jogurtami do picia - cała zgrzewka truskawkowych, brak morelowych). Brak cen, lub ich bardzo słabe rozmieszczenie, szczególnie przy stoiskach z czasowym asortymentem, jednakże pracownik sklepu bardzo uprzejmie poinformował mnie o miejscu czytnika cen.Za mała liczba otwartych kas. Były otwarte tylko dwie kasy, a kolejki do obydwu były dość spore. Jednakże pracownicy obsługiwali szybko, sprawnie i miło.

Małgorzata_2141

05.09.2013

Placówka

Zabrze, Wolności 480

Nie zgadzam się (0)
Pewnego dnia znajoma...
Pewnego dnia znajoma opowiedziała mi, że kupiła ostatnio w Biedronce lampkę przypinaną na klips np do biurka, blatu, stolika itp. za 19,99 zł. Bardzo spodobała mi się ta lampka więc postanowiłam sama wybrać się do najbliższej mi Biedronki i dokonać zakupu owego produktu. Była ok 8.00, w Biedronce jak zawsze o tej porze było wielu klientów, personel w zielonych, firmowych koszulkach rozładowywał towar na półki, obsługiwał klientów przy kasie. Wnętrze Biedronki jest dość (jak na standardy biedronki) schludnie urządzone, zawsze jest czysto, nie jest ciasno, łatwo szybko odnaleźć pożądane produkty (co mi osobiście w wielu dużych supermarketach sprawia niejednokrotnie dużą trudność i z czasem staje się uciążliwe). Szybko odnalazłam to czego szukałam, aczkolwiek w boksie znalazłam tylko lampkę koloru niebieskiego. Podeszłam zatem do znajdującej się kilka metrów ode mnie Pani z obsługi rozmawiającej przez telefon na temat jakiegoś produktu i zapytałam czy są jeszcze lampki w innym kolorze. Kobieta, ok 40 lat nawet się nie odwracając się do mnie powiedziała, że nie, po czym odeszła ode mnie pogrążając się dalej w rozmowie. Nie była zbyt miła, ale uzyskałam potrzebne mi informacje i rozczarowana postanowiłam jednak kupić niebieską lampkę. Podeszłam do kasy, gdzie niestety jak zwykle stałam od 10 do 15 min w kolejce, gdyż tak jak wspomniałam jest o tej porze wielu klientów a czynne niestety jedna, maksymalnie dwie kasy. Młody kasjer (ok. 30 lat) był bardzo miły, otworzył pudełko w celu sprawdzenia czy znajdują się w nim wszystkie części lampki, a następnie bardzo krótko lecz niezwykle treściwie wytłumaczył mi zasady zwrotu i czas gwarancji mojej nowej lampki. Uśmiechał się i mówił "Dzień dobry i Do widzenia" do wszystkich klientów co także wywołało na mnie bardzo miłe wrażenie. Myślę, że największą wadą tego sklepu jest brak koszyków na produkty dla klientów, jeśli nie zabierzemy wózka z zewnątrz będziemy zmuszeni nosić wszystkie produkty w ręce co przy dużej ich ilości jest bardzo uciążliwe. Wadą są także płatne reklamówki. Główną zaletą jednak stosunkowo niskie ceny. Mimo wszelkich niedociągnięć, lubię robić tam zakupy i na pewno w nie długim czasie się jeszcze tam wybiorę.

zalogowany_użytkownik

05.09.2013

Placówka

Zgierz, plac Kilińskiego 4

Nie zgadzam się (0)

Biedronka

Biedronka należy do Jeronimo Martins Polska S.A. i jest największą siecią sklepów detalicznych w Polsce. Na terenie kraju znajduje się ponad 3000 sklepów w 1100 miejscowościach. Działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Sklepy oferują wyselekcjonowane produkty, wysokiej jakości w codziennie niskich cenach.

Dane firmy

Kostrzyn

Kostrzyn, Żniwna 5

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Biedronka?

Ktoś 4 godziny temu dodał opinię na temat tej firmy

Rewelacyjnie!
Rewelacyjnie!
Zgadzasz się?