Biedronka

(3.16)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP100 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (17510 z 24627)

Wiele akcji tematycznych...
Wiele akcji tematycznych ma Biedronka, co sygnalizuje tematycznymi wydaniami ofert/gazetek. Tygodniowe Inspiracje, tym razem pod hasłem ”Wszystko w porządku cz.2” to kontynuacja, a to wydanie obowiązuje od 28 lipca. Jest poświęcone nie tylko sprzątaniu, ale też żywieniu, dodatkowo z poradami kulinarnymi, dziecięcym radościom, dekoracjom i funkcjonalności mieszkania, majsterkowaniu i także innym aspektom gospodarstwa domowego. Jest kolorowe, zawiera pomysłowo eksponowane artykuły, przejrzyste, czytelne z wieloma atrakcyjnymi cenami. Ostatnia strona zawiera zapowiedź kolejnej akcji tematycznej, kategorii letniej. Gazetkę nabyłam, będąc na zakupach w jednym z miejscowych sklepów, gdzie pod dostatkiem eksponowano w podajniku egzemplarze.

DORA_1

29.07.2014

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Biedronka- przy ulicy...
Biedronka- przy ulicy Niemcewicza w Warszawie to mały sklep w porównaniu do innych w Warszawie . Z uwagi na to, iż nie ma w nim stoiska z alkoholem , można liczyć na mniejszą ilość klientów niż w pozostałych punktach. Jednak kolejki przy kasach są zawsze, i nigdy wszystkie kasy nie funkcjonują jednocześnie. W sklepie panuje bałagan, już od samego wejścia trudno określić w jakim dziale się znajdujemy. Przy stoisku z warzywami stoi mała półka z kosmetykami, podobne półki znajdują się w trzech jeszcze innych częściach sklepu. Trudno w takim chaosie skupić uwagę na zakupach, a ponieważ przestrzeń jest mała, została zupełnie zagracona . Przypadkowy kupujący często wychodzi ze sklepu , ponieważ nie znalazł szukanego produktu.W lodówkach często pustki. Ceny poprzyklejane w dowolnych miejscach, klienci pytają się nawzajem o to , ile kosztuje dany produkt. Trudno poruszać się z dużym koszykiem- nie można przejechać- a personel rozkładający towar nie zwraca uwagi na klientów i dosłownie rozjeżdża kupującego załadowaną paletą. To sklep z ogromnym potencjałem, znajdujący się w apartamentowcu, ale nie dbający o potrzeby swoich klientów. Rażąco zaniedbany, nieprzystosowany dla dużej ilości kupujących. Taśmy przy kasach są tak małe, że zakupy poprostu z nich spadają. W pomieszczeniu panuje okropny skwar. Personel przy kasach widocznie zmęczony . Absolutny brak zainteresowania klientem ze strony kierownika sklepu.

Małgorzata_2329

29.07.2014

Placówka

Dąbrowa Tarnowska, Jagiellońska 39 b

Nie zgadzam się (0)
Obsługa miła i...
Obsługa miła i zawsze pomocna. Sklep dobrze zaopatrzony, towar starannie ułożony. Niestety jedyną wadą jest mała ilość otwartych kas , co powoduje bardzo duże kolejki .Poza tym sklep dobrze zaopatrzony, ceny atrakcyjne.

Magdalena_3291

29.07.2014

Placówka

Gorzów Wielkopolski, Mościckiego 13

Nie zgadzam się (0)
W sklepie panował...
W sklepie panował chaos i ciężko było odnaleźć jakikolwiek towar. Ceny były czytelne i przy towarach. Obsługa była sprawna i wypełniała swoje obowiązki.

zarejestrowany-uzytkownik

29.07.2014

Placówka

Rokiciny, Łódzka 8a

Nie zgadzam się (0)
Będąc dziś w...
Będąc dziś w biedronce jak zwykle napotkałem pełen kosz przed wejściem, brudna podłogę oraz brak koszyków to na samo dzień dobry. W sklepie oczywiście bałagan w asortymencie AGD oczywiście nie aktualne ceny na książki. Koło lodówki z nabiałem dokładnie koło mleka stojąca woda na podłodze i brudna podłoga. Przy kasach kolejki po 9 osób 2 kasy czynne. Akurat stałem przy kasie nr 1 gdzie klientka zwróciła się z prośba do kasjerki, że cena książki jest nie aktualna a z kasy 3 kasjerka porosiła o kod na naczynia na wagę Panią Monikę nie wysoka korpulentna włosy krótkie czarne. Ta z miną jak by miała ludzi po zabijać odpowiedziała kod weź od Ewy. Ochroniarz stał między kasami obok wysoki łysy. Pani Monika raczej nie nadaje się do pracy z ludźmi nie jest miłą osobą. Pani obsługująca przy kasie o imieniu Ewa (uczę się) miła, kulturalna wiek około 43 lata włosy kręcone wpadające w rudy. Zeskanowała artykuły, powiedziała dzień dobry, podała kwotę do zapłaty oraz resztę. Ten sklep wymaga dużego planu naprawczego. Jestem częstym gościem biedronek, ale ta odbiega od innych zatrzymała się w czasach roku 1995 makabra.

Bastian

29.07.2014

Placówka

Łęczna, Armii Krajowej 1

Nie zgadzam się (0)
Jestem stałą klientką...
Jestem stałą klientką Biedronki w Lesku z racji tego chociażby, że mieszkam po sąsiedzku i jest mi tu na zakupy najbliżej. Obsługa w sklepie zachowuje się profesjonalnie, jest zawsze pomocna . Mam jedynie uwagi co do tego, że czasami jest zbyt mało czynnych kas i oczekiwanie przy kasie znacznie się dłuży. Drażniący jest też sygnał z pieca, gdzie pieczone są bułki i nie ma kto wyłączyć alarmu w piecu i wyjąć bułek .

Maria_439

28.07.2014

Placówka

Proszowice, Kolejowa 1

Nie zgadzam się (0)
Po wejściu do...
Po wejściu do sklepu znajdowały się koszyki. Podłoga była trochę brudna ale padał deszcz więc jest to zrozumiałe. W sklepie panował porządek, można było przejść spokojnie pomiędzy półkami. Zapytałam pracownika o papryczki pikantne, pan podszedł ze mną do półki z oliwkami i papryczkami oraz zapytał czy o nie mi chodziło. Gdy odpowiedziałam że tak, zapytał czy jeszcze w czymś może pomóc. Po zakończeniu zakupów udałam się do kasy. Kasjerka obsługiwała mnie szybko i sprawnie. Była miła, zapytała czy życzę sobie reklamówkę. Miło mnie pożegnała i zapraszała ponownie.

zalogowany_użytkownik

27.07.2014

Placówka

Chełm, Armii Krajowej 13

Nie zgadzam się (0)
Duży bardzo przejrzysty...
Duży bardzo przejrzysty sklep. Przed sklepem czysto. Aktualne gazetki promocyjne, reklamy przed sklepem. W sklepie towar starannie poukładany w przejrzystej kompozycji. owoce świeże, reklamówki dostępne, niskie ceny, miła obsługa

Jacek_645

27.07.2014

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Będąc po raz...
Będąc po raz kolejny w biedronce przy aleksandrowskiej napotkałem to, co zawsze, czyli cały kosz śmieci przed wejście, masę niedopałków, brudne koszyki. Przy owocach i warzywach bark jednorazowych torebek, większość owoców i warzyw zwiędniętych jak również i kwiaty cięte.Ceny aktualne lody w promocji np. big-milk, ale za to lodówka z lodami w ogóle nie chłodziła, ponieważ lody były jak zupa. Brak bułek kajzerek i poznańskich, w koszach z artykułami gospodarczymi bałagan. Przy kasach brudne podłogi, za to kasjerka Hanna, włosy krótkie kręcone w pasemka, okulary czysty i schludny ubiór firmowy bardzo miła. Powitała mnie słowami dzień dobry, zeskanowała produkty podała kwotę do zapłaty i elegancko łącznie z paragonem wydała resztę mówią ile jej pozostało na koniec pożegnała i zaprosiła. Gratuluje jedna z najmilszych kasjerek w tej biedronce, mimo, że starsza osoba wielki plus.

Bastian

26.07.2014

Placówka

Łęczna, Armii Krajowej 1

Nie zgadzam się (0)
Sklep czysty, przestronny....
Sklep czysty, przestronny. Obsługa życzliwa i uśmiechnięta. Z przyjemnością wracam po zakupy do tego sklepu.

zarejestrowany-uzytkownik

26.07.2014

Placówka

Kraków, os. Bohaterów Września 82

Nie zgadzam się (0)
Źle. Brudno przed...
Źle. Brudno przed sklepem, nikt nie dba o porządek zresztą podobnie jest w środku. Do tego średnio miła obsługa. A reszta jak to w biedronce. Na minus: oferta i cena. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, wygląd miejsca obsługi.

Michał_1979

25.07.2014

Placówka

Koniecpol, Armii Krajowej 8

Nie zgadzam się (0)
Kontynuacja akcji tematycznej...
Kontynuacja akcji tematycznej ”Zasmakuj w Oriencie” to druga część wydania gazetki/folderu ofert handlowych Biedronki, ważna od 24 VII, ale dostępna była w sklepie, już dzień wcześniej, liczne egzemplarze, umieszczone były w podajniku przedsionka i także na stoliku, w pobliżu kas. Zadbano, aby klienci mogli się już zaopatrywać i planować, ewentualne zakupy. Na okładce ładna dziewczyna, o urodzie, z lekka azjatyckiej, tajemniczy uśmiech na twarzy. W zawartości, na początku trochę standardowych obniżek artykułów będących stałą ofertą sklepu, natomiast 2/3 to orientalne produkty, pochodzenia Tajlandia, Japonia, Indie, Chiny i Wietnam. Nie brak kulinarnych pomysłów z przepisami, są konkursy z nagrodami, jest też kupon rabatowy na wybrany produkt, jest duża różnorodność asortymentowa w przejrzystych prezentacjach, pełnych kreatywności plastycznej. Wydawnicze pomysły Biedronki, raczej nigdy się nie skończą, mogą być inspiracją dla innych placówek/sieci handlowych.

DORA_1

25.07.2014

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Obsługa bardzo sprawna...
Obsługa bardzo sprawna i sympatyczna. Jedyne zastrzeżenie to spore kolejki ponieważ w momencie w którym byłam na zakupach były czynne tylko dwie kasy, jednakże pani kasjerka błyskawicznie obsługiwała klientów. Na hali sprzedaży lekki chaos i braki w towarze, nie dostałam kilku rzeczy po które wpadłam, ale zakładam, że po prostu czekali Państwo na dostawę. Jak zwykle przepyszne ciepłe bułeczki pieczone na miejscu :)

zalogowany_użytkownik

25.07.2014

Placówka

Lidzbark, Zieluńska 9

Nie zgadzam się (0)
Duży sklep, bogata...
Duży sklep, bogata oferta. Kasjer obsługujący klientów "zaciął się", nie mogąc zeskanować któregoś z produktów. Powstała spora kolejka, przeniosłem się do innej kasy, kasjer dopiero po 10 minutach prób wezwał innego pracownika aby usiadł na kasie. Oprócz tego OK

carnage

24.07.2014

Placówka

Mikołajki, Dąbrowskiego 2

Nie zgadzam się (0)
Przestronność i wygoda...
Przestronność i wygoda zakupów, to jedna z domen tej Biedronki. Różnorodne zaopatrzenie, ukierunkowane zawsze na sezonowość, ład i porządek w prezentacjach oraz ogólnym ”wyrazie” placówki. Żaden pracownik nie stronił od uczynności względem klienta, jeśli ten potrzebował drobnej pomocy. Przed południem, w dniu 21 lipca było dużo osób, zainteresowanych zakupami w tej placówce, więc obsługa kasowa była dostosowana do aktualnych potrzeb i wszystkie 4 kasy obsługiwały. Klientów witano, sprawnie finalizowano, dziękowano i zapraszano ponownie. Pełen profesjonalizm organizacyjny, jak to zwykle w Biedronkach bywa.

DORA_1

24.07.2014

Placówka

Dębno Lubuskie, Mickiewicza 63

Nie zgadzam się (0)
Dobrze. Na minus:...
Dobrze. Na minus: sprawność obsługi. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Magdalena_329

24.07.2014

Placówka

Toszek, gliwicka 10a

Nie zgadzam się (0)
Wszystko w porządku...
Wszystko w porządku cz.1 – to kolejna akcja tematyczna Biedronki, obowiązująca od 21 lipca, wydana w formie gazetki/folderu z zawartością wybranych artykułów (sprzęt domowy, meble, narzędzia, odżywianie, ubieranie) i kilkoma praktycznymi poradami, w tym receptury kulinarne. Tematycznie uporządkowany asortyment, wydanie czytelne, wyrazista kolorystyka i mnóstwo atrakcyjnych cen. Format 16 kartkowego zeszytu, pełnego nowości handlowych w sklepach Biedronki, który wzięłam ze sklepu w dniu obowiązywania prezentowanych ofert, w sklepie było ich pod dostatkiem. Pomysłowości wydawniczej, może pozazdrościć Biedronce wiele placówek.

DORA_1

24.07.2014

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Zakupy w Biedronce...
Zakupy w Biedronce znów były przyjemne. Obsługa miła i chętna do pomocy. W sklepie było czysto. Towar w koszykach z artykułami nieżywnościowymi, był niepoukładany. Wszystko było pomieszane, nie mogłam znaleźć ceny interesującej mnie bluzki. Duży plus to płatność kartą. Brawo!!!Polecam!

zarejestrowany-uzytkownik

24.07.2014

Placówka

Rokiciny, Łódzka 8a

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobrze. Na...
Bardzo dobrze. Na minus: personel. Na plus: wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Marek_907

24.07.2014

Placówka

Lipka, IV Dywizji Piechoty 6

Nie zgadzam się (0)
W sklepie był...
W sklepie był bałagan. Produkty porozrzucane zarówno na półkach i w koszach z artykułami nieżywnościowymi. Kasjerka miła, przywitała mnie z usmiechem na twarzy i słowami dzień dobry, wydała dobrze reszte i paragon, pozegnała mnie słowami do widzenia i zapraszam ponownie.

zarejestrowany-uzytkownik

23.07.2014

Placówka

Toruń, Łodźka 116A

Nie zgadzam się (0)

Biedronka

Biedronka należy do Jeronimo Martins Polska S.A. i jest największą siecią sklepów detalicznych w Polsce. Na terenie kraju znajduje się ponad 3000 sklepów w 1100 miejscowościach. Działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Sklepy oferują wyselekcjonowane produkty, wysokiej jakości w codziennie niskich cenach.

Dane firmy

Kostrzyn

Kostrzyn, Żniwna 5

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Biedronka?

Ktoś 1 dzień temu dodał opinię na temat tej firmy

Sklep był dobrze...
Sklep był dobrze zatowarowany, a większość produktów była dostępna na półkach. Stoisko z pieczywem prezentowało się estetycznie, a pieczywo było świeże. Jedynym minusem podczas wizyty był wydłużony czas oczekiwania przy kasie, jednak obsługa przebiegła poprawnie i bez większych problemów
Zgadzasz się?