AAA Auto

(4.93)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP3 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (2065 z 2324)

Polecam
Polecam

Klient_Hdde

02.08.2021

Placówka

Nie zgadzam się (0)
mąż i ja...
mąż i ja zdecydowaliśmy się na kolejne dziecko więc musieliśmy zmienić auto na większe i rodzinne. Tutaj bez problemu znaleźliśmy dużego Suva - piękne Volvo 7 osobowe.

Klient_aX2x

01.08.2021

Placówka

Kraków, ul. Jasnogórska 2A

Nie zgadzam się (0)
polecam. powiedzieli mi...
polecam. powiedzieli mi że w samochodzie trzeba zrobić zawieszenie i faktycznie, mój znajomy mechanik to potwierdził także chyba nie kłamią tylko mówią jaki jest faktycznie stan samochodu

Klient_GCFF

01.08.2021

Placówka

Bielsko-Biała, ul. Warszawska 56

Nie zgadzam się (0)
szybka i udana...
szybka i udana transakcja. daję 5 gwiazdek

Klient_EWu0

01.08.2021

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Kupiłam sobie Nissana...
Kupiłam sobie Nissana Juke. Auto od dawna mi się podobało a akurat teraz w AAA był na promocji więc żal było nie skorzystać :D

Klient_Oc3F

01.08.2021

Placówka

Piaseczno, Okulickiego 3B

Nie zgadzam się (0)
Kupiliśmy Mazdę 6...
Kupiliśmy Mazdę 6 z 2009 roku. samochód super, najlepsza wersja wyposażenia, bardzo zadbany, dobrze utrzymany w środku

Klient_xhhW

31.07.2021

Placówka

Nie zgadzam się (0)
polecam
polecam

Klient_BK5D

31.07.2021

Placówka

Nie zgadzam się (0)
dobry kontakt, sprawna...
dobry kontakt, sprawna obsługa, możliwość negocjacji ceny. nie mam żadnych uwag i polecam

Klient_HtL9

30.07.2021

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Żona upatrzyła sobie...
Żona upatrzyła sobie tutaj nową Toyotę Aygo. Auto faktycznie idealne dla kobiety

Klient_OQTK

30.07.2021

Placówka

Gliwice, ul. Tarnogórska 237

Nie zgadzam się (0)
Polecam. Kupiłam Minii...
Polecam. Kupiłam Minii Cooper, piękny czerwony kolor, jestem mega zadowolona :)

Klient_Ixid

30.07.2021

Placówka

Zabrze, ul. Szkubacza 1

Nie zgadzam się (0)
Polecam. wszystko ok...
Polecam. wszystko ok :)

Klient_TO1S

29.07.2021

Placówka

Katowice, Roździeńskiego 91

Nie zgadzam się (0)
Kupiłem w poniedziałek...
Kupiłem w poniedziałek passata b8. udało mi się bo akurat ten który mi się podobał był w czarnym kolorze.

Klient_aINl

29.07.2021

Placówka

Bielsko-Biała, ul. Warszawska 56

Nie zgadzam się (0)
polecił mi ich...
polecił mi ich znajomy i całkiem w porządku komis. samochodów bardzo dużo to chyba nie trudno znaleźć jakieś fajne auto

Klient_TENy

29.07.2021

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Sprzedałem Forda Focusa....
Sprzedałem Forda Focusa. Dali bardzo dobrą cenę., najlepszą spośród wszystkich

Klient_ybSE

29.07.2021

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Polecam
Polecam

Klient_HCy1

28.07.2021

Placówka

Zabrze, ul. Szkubacza 1

Nie zgadzam się (0)
Nic dodać nic...
Nic dodać nic ująć :)

Klient_0LEh

28.07.2021

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Polecam
Polecam

Klient_iq0W

26.07.2021

Placówka

Nie zgadzam się (0)
polecam. bardzo szybka...
polecam. bardzo szybka i bezproblemowa transakcja :)

Klient_tQyM

26.07.2021

Placówka

Piaseczno, Okulickiego 3B

Nie zgadzam się (0)
jak dla mnie...
jak dla mnie też są w porządku. sam w tamtym tygodniu sprzedałem im samochód i jakoś nie czułem żeby mi mało zapłacili

Klient_JjUC

24.07.2021

Placówka

Nie zgadzam się (0)
polecam. wiem że...
polecam. wiem że mają negatywne opinie ale ja kupiłam u nich dwa auta i z każdego byłam bardzo zadowolona

Klient_TVvT

23.07.2021

Placówka

Nie zgadzam się (0)

AAA Auto

Czy te firmy wypadają lepiej niż AAA Auto?

Ktoś 23 godzin temu dodał opinię na temat tej firmy

Pojechałam obejrzeć kilka...
Pojechałam obejrzeć kilka modeli i ostatecznie wróciłam nowym autem. Obsługa była miła i pomocna, a cały zakup przebiegł bez problemów. Polecam
Zgadzasz się?