AAA Auto

(4.93)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP3 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (2065 z 2324)

Nie polecam!! Wpłaciłam...
Nie polecam!! Wpłaciłam kaucję na transport auta. Miał być do 5 dni a przyjeżdża po 2 tygodniach. Jadę obejrzeć auto po 2 dniach tylko po by dowiedzieć się że auto zostało sprzedane. Jaja sobie robią z ludzi. Po co w takim razie kaucja jeśli i tak sprzedają auto komuś innemu tego samego dnia jak tylko je przywieźli i nie dali mi nawet szansy by je obejrzeć.

Niezweryfikowany Klient_Vr9J

17.08.2021

Placówka

Bielany Wrocławskie, ul. Tyniecka 3

Nie zgadzam się (0)
żona w ciąży...
żona w ciąży także musieliśmy pomyśleć o większym samochodzie i w AAA naprawdę nie było problemów z wyborem najlepszego auta rodzinnego

Klient_zx9M

16.08.2021

Placówka

Warszawa, ul. Modlińska 176

Nie zgadzam się (0)
W sobotę kupiłam...
W sobotę kupiłam nowego Opla Mokke. Samochód po prostu bezbłędny

Klient_nN1A

16.08.2021

Placówka

Łódź, ul. Srebrzyńska 61

Nie zgadzam się (2)
krótko i na...
krótko i na temat - polecam

Klient_6FP3

16.08.2021

Placówka

Lublin, ul. Chemiczna 5

Nie zgadzam się (2)
fajnie że można...
fajnie że można podpiąć auto pod komputer diagnostyczny i nie robią z tym żadnych problemów

Klient_99rK

15.08.2021

Placówka

Warszawa, ul. Modlińska 176

Nie zgadzam się (0)
kupiłem dwa samochody...
kupiłem dwa samochody w AAA i każdy udany w 100%

Klient_GRkJ

14.08.2021

Placówka

Piaseczno, Okulickiego 3B

Nie zgadzam się (0)
Nawet fajny komis...
Nawet fajny komis i spoko obsługa

Klient_T4Pk

14.08.2021

Placówka

Kraków, ul. Józefa Rzebika 6

Nie zgadzam się (1)
jak najbardziej jestem...
jak najbardziej jestem zadowolona, nowy oddział jest super

Klient_TgiN

12.08.2021

Placówka

Lublin, ul. Chemiczna 5

Nie zgadzam się (2)
w końcu udało...
w końcu udało mi się namówić męża na zmianę samochodu i postawiliśmy na pięknego Mercedesa :)

Klient_hZSs

12.08.2021

Placówka

Warszawa, ul. Modlińska 176

Nie zgadzam się (0)
wszystko ok, można...
wszystko ok, można im zaufać

Klient_HDA5

12.08.2021

Placówka

Kraków, ul. Jasnogórska 2A

Nie zgadzam się (0)
polecam polecam polecam
polecam polecam polecam

Klient_xgUb

11.08.2021

Placówka

Zabrze, ul. Szkubacza 1

Nie zgadzam się (0)
szybka sprzedaż takie...
szybka sprzedaż takie transakcje to ja lubię :) od razu konkretna oferta i super obsługa

Klient_6FP3

11.08.2021

Placówka

Piaseczno, Okulickiego 3B

Nie zgadzam się (0)
w weekend kupiłem...
w weekend kupiłem u nich Passata B8. Nareszcie mam samochód o jakim od dawna marzyłem

Klient_edOx

11.08.2021

Placówka

Lublin, ul. Chemiczna 5

Nie zgadzam się (1)
polecam
polecam

Klient_WlS6

11.08.2021

Placówka

Gliwice, ul. Tarnogórska 237

Nie zgadzam się (0)
auto sprawuje się...
auto sprawuje się bez zarzutów

Klient_LWXa

10.08.2021

Placówka

Katowice, Roździeńskiego 91

Nie zgadzam się (0)
sprawna obsługa, dobry...
sprawna obsługa, dobry kontakt, nie mam żadnych zastrzeżeń

Klient_HDA5

10.08.2021

Placówka

Kraków, ul. Józefa Rzebika 6

Nie zgadzam się (0)
szybka, udana transakcja...
szybka, udana transakcja :) daję 5 gwiazdek

Klient_TgiN

10.08.2021

Placówka

Warszawa, ul. Modlińska 176

Nie zgadzam się (0)
ja też jestem...
ja też jestem zadowolony polecam

Klient_nRk0

10.08.2021

Placówka

Lublin, ul. Chemiczna 5

Nie zgadzam się (1)
przed zakupem sprawdziłem...
przed zakupem sprawdziłem auto na stacji diagnostycznej. wszystko było ok, stan samochodu był naprawdę bardzo dobry i auto nie wymagało żadnej naprawy

Klient_GYQR

10.08.2021

Placówka

Kraków, ul. Józefa Rzebika 6

Nie zgadzam się (0)
spodobała mi się...
spodobała mi się obsługa w tym komisie. Widać że dbają o każdego klienta

Klient_4BlD

09.08.2021

Placówka

Kraków, ul. Józefa Rzebika 6

Nie zgadzam się (0)

AAA Auto

Czy te firmy wypadają lepiej niż AAA Auto?

Ktoś 23 godzin temu dodał opinię na temat tej firmy

Pojechałam obejrzeć kilka...
Pojechałam obejrzeć kilka modeli i ostatecznie wróciłam nowym autem. Obsługa była miła i pomocna, a cały zakup przebiegł bez problemów. Polecam
Zgadzasz się?