LIDL

(4.34)

Dodaj opinię

Firma otrzymała Godło Gwiazdy Jakości Obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (5789 z 8951)

Od dobrych kilku...
Od dobrych kilku lat jestem Klientem supermarketów Lidl, które swoim asortymentem oraz wysoką jakością zachęcają do częstych wizyt, w porównaniu do innych sklepów wielkopowierzchniowych bardziej przykładają się do estetyki zatowatowania oraz utrzymania standardów porządku w sklepie. Czytelne ceny oraz świeże produkty zachęcają do zakupu. Polecam!

Klient_XvWJ

24.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Nigdy nikogo na...
Nigdy nikogo na sklepie nie widzę, a Panie Kasjerki są dozowane automatycznie przez robota. Wywoływane do odpowiedzi, jak uczennice z ławek. Sklepy przestronne, panuje w nich porządek, to wystarcza, aby wracać.

zarejestrowany-uzytkownik

24.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Lubię , polecam....
Lubię , polecam. Jednak w soboty jest tam tyle ludzi, ze nie idzie zaparkować - reklama robi swoje ;). Jeśli chodzi o produkty niecodzienne, tj. z promocji - zawsze rzuc tylko parę na sklep..

Celina_36

24.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Ciekawe produkty i...
Ciekawe produkty i interesujące promocje. Wg mnie jakość produktów uległa pogorszeniu. Pracownicy z mikroportami wyglądają jak roboty i nie nawiązują kontaktów z klientem.

zarejestrowany-uzytkownik

23.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Łatwa dosyepnosc produktów...
Łatwa dosyepnosc produktów z innych stron świata.

MAGDALENA_3452

23.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Czysto i małe...
Czysto i małe kolejki

zalogowany_użytkownik

23.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Pracownicy tego sklepu...
Pracownicy tego sklepu są życzliwi i pomocni, pozytywnie nastawieni do klienta i zawsze udzielają odpowiedzi na zadawane im pytania.

Agnieszka_350

23.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Mój ulubiony sklep...
Mój ulubiony sklep na codzienne zakupy, atrakcyjne oferty w aplikacji

Triss

23.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Lidl to rewelacyjny...
Lidl to rewelacyjny dyskont na codzienne zakupy. Zawsze ciepłe pieczywo z własnej piekarni, szeroki zakres asortymentu spożywczego i chemicznego. Tam zawsze panuje świetna atmosfera a pracownicy są zawsze pomocni. W tym sklepie w kolejce nie czeka się godzinami jak u konkurencji dlatego warto tam robić zakupy i polecać innym.

Goshkaa

22.10.2019

Placówka

Zgorzelec, ks. Jana Kozaka 1a

Nie zgadzam się (0)
pozytywnie
pozytywnie

Anna_6019

22.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Panie pomocne,uśmiechnięte.
Panie pomocne,uśmiechnięte.

Hanna_244

22.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobry wybór...
Bardzo dobry wybór win - dobre opisy.

Marta_2133

22.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Stale otwarte wiele...
Stale otwarte wiele kas to największa zaleta Lidla. Minus za niejasne i zmieniające się zasady korzystania z Karty Dużej Rodziny.

zalogowany_użytkownik

22.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Obsługa miła i...
Obsługa miła i pomocna. Jedyne co przeszkadza to rozmowy przez słuchawki, które pracownicy noszą. Nie wiadomo czy pracownik mówi do mnie czy do kolegi z kasy. Sytuację bywają niefajne bo potrafią śmiać się pracownicy z tego co usłyszeli w słuchawce, a klient myśli, że to z niego

Marlena_90

22.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Brak obsługi na...
Brak obsługi na sklepie.

Lucyna_60

22.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
obsługa na bardzo...
obsługa na bardzo wysokim poziomie, kolejek praktycznie nie ma, bo w odpowiednim momencie otwierana jest kolejna kasa.

zalogowany_użytkownik

22.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Osobiście bardzo nie...
Osobiście bardzo nie lubię tej sieci i staram się tam nie kupować (nie jest to związane z jakością obsługi)

zalogowany_użytkownik

21.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Sklep godny polecenia....
Sklep godny polecenia. Dobre promocje, czysto i niemiecki porządek.

Adam_578

21.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Jeden z najlepszych...
Jeden z najlepszych porządków w alejkach z artykułami

Pafko91

21.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Obsługa chętna do...
Obsługa chętna do pomocy.

Krzysztof_1877

21.10.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)

LIDL

LIDL Polska wchodzi w skład międzynarodowej grupy przedsiębiorstw prowadzących swoje aktywności w całej Europie. LIDL funkcjonuje od 2002 roku, na terenie kraju znajduje się ok. 700 sklepów. Artykuły w sklepach charakteryzują się wysoką jakością oraz niskimi cenami, a ich produkcja przebiega zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Lidl oferuje głównie asortyment spożywczy oraz przemysłowy. Obok możliwości wykonania zakupów w sposób komfortowy przedsiębiorstwo dba także o odpowiednie wykorzystanie zasobów, atrakcyjne warunki pracy oraz oparte na zaufaniu relacje z partnerami.

Czy te firmy wypadają lepiej niż LIDL?

Ktoś 1 dzień temu dodał opinię na temat tej firmy

Bardzo lubię zakupy...
Bardzo lubię zakupy w sieci Lidl, ale ta konkretna placówka w centrum jest po prostu dziwna i problematyczna. Największym minusem jest totalna porażka ze zwrotem butelek. Sklep ma tylko jeden butelkomat, który wiecznie albo nie działa, albo kolejka do niego jest tak gigantyczna, że odechciewa się stać. Kiedy człowiek prosi obsługę o pomoc, personel reaguje z wielką łaską i pretensjami, że w ogóle muszą coś przy maszynie zrobić. Do tego w sklepie wiecznie stoją ogromne kolejki do kas, a na półkach brakuje podstawowych produktów, od dłuższego czasu nie da się kupić zwykłej Coli w butelce większej niż 500 ml. Jak na tak duży sklep w środku miasta, słabo to wygląda.
Zgadzasz się?