LIDL

(4.34)

Dodaj opinię

Firma otrzymała Godło Gwiazdy Jakości Obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (5789 z 8951)

W Lidlu jest...
W Lidlu jest strasznie brudno. Towar jest porozrzucany po półkach. Brak jakiej kolejek organizacji pracy widać. Kolejki przy kasach, w tym czynne tylko dwie kasy. Towar fajny, ceny niskie .

Iwona_839

19.11.2019

Placówka

Września, Kościuszki 20a

Nie zgadzam się (0)
Posiadają bardzo bogaty...
Posiadają bardzo bogaty asortyment. Miła obsługa. Jeśli jest taka potrzeba otwierane są dodatowe kasy.

Niezweryfikowany Klient_TJcd

14.11.2019

Placówka

Bydgoszcz, Wojska Polskiego 5a

Nie zgadzam się (0)
Lidl przeszedł ostatnio...
Lidl przeszedł ostatnio ciekawą przemianę i dziś wygląda czysto schludnie i przejrzycie

Klient_o2oB

12.11.2019

Placówka

Radomsko, Jagiellońska 24a

Nie zgadzam się (0)
Sklep bardzo czysty...
Sklep bardzo czysty i bardzo dobrze zaopatrzony, obsługa miła i przyjazna klientowi. Polecam

ZweryfikowanyKlient

09.11.2019

Placówka

Gorzów Wielkopolski, Mickiewicza 7

Nie zgadzam się (0)
Market bardzo przyjazny...
Market bardzo przyjazny klientom. Obsługa zawsze miła, panie uśmiechnięte i bardzo pomocne. Towar na półkach ułożony estetycznie, co ułatwia znalezienie poszukiwanego artykułu. Ceny widoczne przy każdym asortymencie.

Niezweryfikowany Klient_QZYY

05.11.2019

Placówka

Grudziądz, Włodka 16B

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miła obsługa...
Bardzo miła obsługa i przyjazna atmosfera. Produkty wysokiej jakości, bardzo polecam tą markę.

Paweł_1970

03.11.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
W sklepie ciężko...
W sklepie ciężko było się przemieszczać że względu na palety z towarem. Liczba otwartych kas była za mała.

zalogowany_użytkownik

03.11.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
W sieci sklepów...
W sieci sklepów Lidl w ostatnim czasie spotykałam bardzo dobrą jakość obsługi klienta, jak i miłych uśmiechniętych pracowników. Z całego serca można polecić.

Joanna_2164

03.11.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Duży wybór owoców...
Duży wybór owoców i warzyw. Niezmienny bałagan w koszach z odzieżą, zabawkami i produktami przemysłowymi. Mały wybór chemii gospodarczej i kosmetyków.

zarejestrowany-uzytkownik

03.11.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Artykuły są zawsze...
Artykuły są zawsze tam gdzie ich szukam a personel nigdy nie dał odczuć niechęci z tego, że się o coś pytam.

Cezary_71

03.11.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
dobra obsługa ,duży...
dobra obsługa ,duży wybór oferty gazetkowej,przystępne ceny

Barbara_1039

03.11.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Wszystko prawidlowym...
Wszystko prawidlowym poziomie.

zalogowany_użytkownik

03.11.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
W sklepie czysto,...
W sklepie czysto, przyjemnie, pachniało świeżym pieczywem i owocami, szybka obsługa na lini kas, obsługa miła i pomocna

Klient_AvFz

02.11.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
najlepszy sklep dobre...
najlepszy sklep dobre gatunkowo produkty oraz miła obsługa

TERESA_52

02.11.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Wszystko super, ale...
Wszystko super, ale jak są oferty promocyjne to w większości sklepów, albo w ogóle nie doszły, albo w pojedynczej ilości.

Agnieszka_3777

02.11.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Kiedyś głównie w...
Kiedyś głównie w Lidlu dokonywałam zakupów, niestety oferta zubożała, niektóre towary zniknęły z półek. Przyciąga mnie jeszcze do Lidla szeroka oferta ze zdrową żywnością.

zarejestrowany-uzytkownik

02.11.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Wszystko na 10...
Wszystko na 10 super

Radosław_450

01.11.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Ceny zazwyczaj zgodne...
Ceny zazwyczaj zgodne ze stanem faktycznym. Promocje dostępne i dobrze wyeksponowane. Trochę ubogi asortyment

Mirosław_68

01.11.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
personel poinformowany było...
personel poinformowany było ok, czysto

zarejestrowany-uzytkownik

01.11.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Bardzo lubię towary...
Bardzo lubię towary nie spożywcze. Są wysokiej jakości

Monika_1991

01.11.2019

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)

LIDL

LIDL Polska wchodzi w skład międzynarodowej grupy przedsiębiorstw prowadzących swoje aktywności w całej Europie. LIDL funkcjonuje od 2002 roku, na terenie kraju znajduje się ok. 700 sklepów. Artykuły w sklepach charakteryzują się wysoką jakością oraz niskimi cenami, a ich produkcja przebiega zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Lidl oferuje głównie asortyment spożywczy oraz przemysłowy. Obok możliwości wykonania zakupów w sposób komfortowy przedsiębiorstwo dba także o odpowiednie wykorzystanie zasobów, atrakcyjne warunki pracy oraz oparte na zaufaniu relacje z partnerami.

Czy te firmy wypadają lepiej niż LIDL?

Ktoś 1 dzień temu dodał opinię na temat tej firmy

Bardzo lubię zakupy...
Bardzo lubię zakupy w sieci Lidl, ale ta konkretna placówka w centrum jest po prostu dziwna i problematyczna. Największym minusem jest totalna porażka ze zwrotem butelek. Sklep ma tylko jeden butelkomat, który wiecznie albo nie działa, albo kolejka do niego jest tak gigantyczna, że odechciewa się stać. Kiedy człowiek prosi obsługę o pomoc, personel reaguje z wielką łaską i pretensjami, że w ogóle muszą coś przy maszynie zrobić. Do tego w sklepie wiecznie stoją ogromne kolejki do kas, a na półkach brakuje podstawowych produktów, od dłuższego czasu nie da się kupić zwykłej Coli w butelce większej niż 500 ml. Jak na tak duży sklep w środku miasta, słabo to wygląda.
Zgadzasz się?