Opinia użytkownika: Len4rt
Dotycząca firmy: LIDL
Treść opinii: Bardzo lubię zakupy w sieci Lidl, ale ta konkretna placówka w centrum jest po prostu dziwna i problematyczna. Największym minusem jest totalna porażka ze zwrotem butelek. Sklep ma tylko jeden butelkomat, który wiecznie albo nie działa, albo kolejka do niego jest tak gigantyczna, że odechciewa się stać. Kiedy człowiek prosi obsługę o pomoc, personel reaguje z wielką łaską i pretensjami, że w ogóle muszą coś przy maszynie zrobić. Do tego w sklepie wiecznie stoją ogromne kolejki do kas, a na półkach brakuje podstawowych produktów, od dłuższego czasu nie da się kupić zwykłej Coli w butelce większej niż 500 ml. Jak na tak duży sklep w środku miasta, słabo to wygląda.