Zgłoś nadużycie

Opinia użytkownika: Klient_0QE14

Dotycząca firmy: AAA Auto

Treść opinii: Pojechałam obejrzeć kilka modeli i ostatecznie wróciłam nowym autem. Obsługa była miła i pomocna, a cały zakup przebiegł bez problemów. Polecam