Opinia użytkownika: Anna Głowacka
Dotycząca firmy: Centrum Ogrodnicze Berberys Suchy Las
Treść opinii: Centrum Ogrodnicze Berberys odwiedzam regularnie , rośliny są zadbane i zdrowe , personel dba o kondycję roślin i porządek na terenie centrum , zawsze chętnie udzielają wszelkich informacji o pielęgnacji roślin lub zastosowaniu nawozów i preparatów . Rośliny zakupione tam , upiększają mój ogród od wielu lat i nie chorują . Serdecznie polecam .