Zgłoś nadużycie

Opinia użytkownika: zarejestrowany-uzytkownik

Dotycząca firmy: Hebe

Treść opinii: Podczas wizyty nie zauważyłem obszarów wymagających poprawy. Placówka była czysta, dobrze zatowarowana, a obsługa przebiegła prawidłowo.