Pierogarnia Stary Młyn

(4.23)

Dodaj opinię

Firma nie otrzymała jeszcze żadnego certyfikatu jakości obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (1 z 30)

Pokaż wszystkie opinie

Przy okazji niedzielnego...
Przy okazji niedzielnego spaceru wybraliśmy się na rodzinny obiad do Pierogarni Stary Młyn. Na szczęście było już po 16-tej, więc bez problemu znaleźliśmy wolny stolik. Normalnie w weekendy przed restauracją stoi kolejka oczekujących na wejście, więc już na wstępie ucieszyliśmy się, że klientów nie jest zbyt wielu i można sobie wybrać stoilk. Kelnerka od razu podeszła i wręczyła każdemu menu. Wybór został dokonany bardzo szybko, więc praktycznie po kilku minutach zamówienie zostało złożone. Pierogarnia ma bardzo ciekawy wystrój i klimat. Z przyjemnością spędza się tam czas. Jak sama nazwa wskazuje restauracja oferuje przede wszystkim pierogi. Menu jest bardzo obszerne. Są pierogi z mięsem i wegetariańskie, można też zamówić mix pierogów i spróbować jednocześnie kilku rodzajów. Są pierogi lepione i podsmażane, można też zjeść pierogi z pieca. Każdy smakosz pierogów może znaleźć tu dla siebie coś dobrego, przy czym zawsze jest smacznie i stosunkowo tanio. W ofercie jest też kilka rodzajów zup. Obsługa bardzo sprawna. W krótkim czasie otrzymaliśmy napoje, po chwili zupy i zaraz po jej zjedzeniu pierogi. Kelnerka była bardzo uprzejma, często się uśmiechała. W związku z tym, że porcje okazały się za duże, poprosiliśmy o zapakowanie pozostałych pierogów na wynos. Nie było z tym oczywiście żadnego problemu. Podsumowując: bardzo udany, smaczny i stosunkowo tani obiad w miłej atmosferze i otoczeniu.

zarejestrowany-uzytkownik

22.06.2010

Placówka

Toruń, Most Pauliński 2

Nie zgadzam się (16)

Pierogarnia Stary Młyn

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Pierogarnia Stary Młyn?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Z całego serca...
Z całego serca polecam tę restauracje, jako chyba jedną z najlepszych w Łodzi. Pieczone pierogi są wyśmienite, wybór ogromny i miejsce jest niesamowicie klimatyczne.