W aptece odbierałam zamówienie internetowe. Towar na mnie czekał. Zostałam o tym powiadomiona sms-em. Wykupiłam jeszcze dodatkowo leki z innej recepty. Wszystkie leki były na stanie. Pani poinformowała mnie, że niektóre leki trzeba trzymać w lodówce. Karta lojalnościowa do zbierania punktów to super sprawa. Ceny przy zakupach w sieci dużo lepsze niż na miejscu w aptece. Pani farmaceutka miła.
Apteki Dbam o Zdrowie należą do spółki DOZ S.A. Na rynku jest ponad 1 000 placówek pod nazwą marki, część z nich jest prowadzona na zasadach franczyzy. Misją firmy jest opieka nad pacjentem w myśl idei „Pacjent w centrum uwagi”. Oprócz zakupów w aptekach stacjonarnych można także skorzystać z usług sklepu internetowego. Po dokonaniu zamówienia produkty dostarczane są do wybranej apteki, co zapewnia kontrolę farmaceutyczną podczas zakupów.
Jesteś właścicielem tego miejsca?
Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.
Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
W aptece zazwyczaj panuje duży ruch i wszystkie wtedy kasy są otwarte dlatego nawet przy dużej ilości klientów obsługa jest naprawdę sprawna więc to naprawdę duży plus . Personel jest pomocny i naprawdę bardzo miły kulturalny. Polecam
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.