AAA Auto

(4.93)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP3 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (2065 z 2324)

szybka i bezproblemowa...
szybka i bezproblemowa transakcja, polecam

Klient_Gqefe

21.05.2025

Placówka

Nie zgadzam się (0)
komis wart uwagi,...
komis wart uwagi, polecam

Klient_exAnZ

20.05.2025

Placówka

Kraków, ul. Józefa Rzebika 6

Nie zgadzam się (0)
polecam :) super...
polecam :) super obsługa w komisie

Klient_J5QKy

16.05.2025

Placówka

Gdańsk, aleja Grunwaldzka 256

Nie zgadzam się (0)
Bardzo polecam ten...
Bardzo polecam ten komis – wszystko przebiegło sprawnie, a samochód jest w świetnym stanie. Obsługa na medal!

Klient_Y0pfj

15.05.2025

Placówka

Nie zgadzam się (0)
sprzedałem tydzień temu...
sprzedałem tydzień temu auto, jestem bardzo zadowolony

Klient_zmGmo

14.05.2025

Placówka

Nie zgadzam się (0)
polecam
polecam

Klient_v91ji

07.05.2025

Placówka

Poznań, ul. Droga Dębińska 10b

Nie zgadzam się (0)
wszystko super, jesteśmy...
wszystko super, jesteśmy zadowoleni

Klient_7JBo9

05.05.2025

Placówka

Kraków, ul. Józefa Rzebika 6

Nie zgadzam się (0)
Kupiłem samochód w...
Kupiłem samochód w komisie AAA i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony z tej decyzji. Od samego początku obsługa była profesjonalna i pomocna – pracownicy odpowiedzieli na wszystkie moje pytania i doradzili, które auto będzie najlepiej pasować do moich potrzeb. Miałem czas, żeby spokojnie obejrzeć kilka modeli, zrobić jazdę próbną i wszystko przemyśleć bez żadnej presji. Wybrany przeze mnie samochód był w świetnym stanie, zgodny z opisem i dobrze przygotowany do sprzedaży. Cały proces zakupu przebiegł sprawnie, a wszystkie formalności zostały załatwione na miejscu. Dodatkowo dostałem gwarancję, co dało mi poczucie bezpieczeństwa.

Klient_xxexN

30.04.2025

Placówka

Nie zgadzam się (0)
auto spisuje się...
auto spisuje się bardzo dobrze, komis super, wart polecenia

Klient_plx4P

29.04.2025

Placówka

Nie zgadzam się (0)
polecam
polecam

Klient_sKFks

23.04.2025

Placówka

Lublin, ul. Chemiczna 5

Nie zgadzam się (0)
bardzo duży wybór...
bardzo duży wybór samochodów, auta w super stanie, polecam

Klient_L4Xbf

15.04.2025

Placówka

Nie zgadzam się (0)
uczciwa wycena samochodu,...
uczciwa wycena samochodu, wszystkie formalności szybko i sprawnie załatwione

Klient_sr50A

11.04.2025

Placówka

Nie zgadzam się (0)
wszystko zgodne z...
wszystko zgodne z ofertą, samochód w świetnym stanie, polecam serdecznie

Klient_h9Bwe

10.04.2025

Placówka

Nie zgadzam się (0)
jestem zadowolona z...
jestem zadowolona z samochodu i to bardzo :) od dawna marzyła mi się BMW X5

Klient_MbsIR

09.04.2025

Placówka

Nie zgadzam się (0)
komis aaa mogę...
komis aaa mogę zdecydowanie wszystkim polecić :) od początku spodobała mi się ich obsługa, podejście do Klienta i fakt, że całą dokumentację pojazdu od razu pokazują, bez jakiegoś kombinowania. wszystko jasno, przejrzyście i uczciwie.

Klient_etj3V

08.04.2025

Placówka

Nie zgadzam się (0)
jesteśmy zadowoleni, samochód...
jesteśmy zadowoleni, samochód udany, kupiony w bardzo korzystnej cenie

Klient_GQRJT

02.04.2025

Placówka

Nie zgadzam się (0)
wszystko super, nie...
wszystko super, nie mam zastrzeżeń

Klient_MCz75

31.03.2025

Placówka

Warszawa, ul. Modlińska 176

Nie zgadzam się (0)
szybka transakcja, samochód...
szybka transakcja, samochód zgodny z ofertą, historia pojazdu przedstawiona bardzo szczegółowo, polecam

Klient_s2VzY

27.03.2025

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Komis mogę polecić...
Komis mogę polecić w 100% :)

Klient_UY2GV

18.03.2025

Placówka

Łódź, ul. Srebrzyńska 61

Nie zgadzam się (0)
samochód kupiłam w...
samochód kupiłam w leasing, opłaciło się. Bardzo dobre warunki, polecam

Klient_O0B3k

14.03.2025

Placówka

Nie zgadzam się (0)

AAA Auto

Czy te firmy wypadają lepiej niż AAA Auto?

Ktoś 14 godzin temu dodał opinię na temat tej firmy

Pojechałam obejrzeć kilka...
Pojechałam obejrzeć kilka modeli i ostatecznie wróciłam nowym autem. Obsługa była miła i pomocna, a cały zakup przebiegł bez problemów. Polecam
Zgadzasz się?