AAA Auto

(4.93)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP3 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (2065 z 2324)

nie mogę narzekać...
nie mogę narzekać bo auto kopiłem i jest w super stanie

Klient_9XaFz

25.11.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
tydzień temu wzięliśmy...
tydzień temu wzięliśmy aut w leasing, bardzo dobra oferta

Klient_iDkxe

22.11.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
transakcja błyskawiczna, polecam
transakcja błyskawiczna, polecam

Klient_qJqIR

22.11.2024

Placówka

Katowice, Roździeńskiego 91

Nie zgadzam się (0)
auto sprzedane w...
auto sprzedane w niecałą godzinę, polecam

Klient_P2ppx

21.11.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
rewelacja
rewelacja

Klient_Fhtw7

21.11.2024

Placówka

Rzgów, ul. Rzemieślinicza 20

Nie zgadzam się (0)
jestem zadowolona i...
jestem zadowolona i to bardzo z Opla Mokki :)

Klient_ap4mX

19.11.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
to już mój...
to już mój drugi leasing w AAA. Bardzo dobra oferta, polecam

Klient_ODYaf

19.11.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
polecam
polecam

Klient_MPhQf

14.11.2024

Placówka

Lublin, ul. Chemiczna 5

Nie zgadzam się (0)
również śmiało polecam...
również śmiało polecam !! korzystna oferta finansowania samochodu

Klient_vJOXT

14.11.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
wszystko w porządku
wszystko w porządku

Klient_jX6v6

13.11.2024

Placówka

Poznań, ul. Droga Dębińska 10b

Nie zgadzam się (0)
spoko, jestem zadowolony
spoko, jestem zadowolony

Klient_GoKJs

11.11.2024

Placówka

Gliwice, ul. Tarnogórska 237

Nie zgadzam się (0)
super, jak na...
super, jak na skup to uczciwa wycena

Klient_EidSL

08.11.2024

Placówka

Poznań, ul. Droga Dębińska 10b

Nie zgadzam się (0)
Obsługa w porządku,...
Obsługa w porządku, z auta też jestem zadowolony

Klient_igkvD

08.11.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
auto spisuje się...
auto spisuje się bardzo dobrze

Klient_jmQxs

07.11.2024

Placówka

Poznań, ul. Droga Dębińska 10b

Nie zgadzam się (0)
bardzo dobry komis,...
bardzo dobry komis, polecam

Klient_Npia7

04.11.2024

Placówka

Bielsko-Biała, ul. Warszawska 56

Nie zgadzam się (0)
polecam
polecam

Klient_2crrB

31.10.2024

Placówka

Warszawa, ul. Modlińska 176

Nie zgadzam się (0)
świetnie, komis wart...
świetnie, komis wart polecenia

Klient_JNnQe

31.10.2024

Placówka

Lublin, ul. Chemiczna 5

Nie zgadzam się (0)
Polecam !!!!
Polecam !!!!

Niezweryfikowany Klient_17r5E

30.10.2024

Placówka

Bielsko-Biała, ul. Warszawska 56

Nie zgadzam się (0)
Kupiłam Citroena C3...
Kupiłam Citroena C3 z 2018 roku. Super auto :)

Klient_cieEA

30.10.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)
już dawno nie...
już dawno nie spotkałam się z tak uprzejmą obsługą w komisie. polecam

Klient_ECahc

30.10.2024

Placówka

Nie zgadzam się (0)

AAA Auto

Czy te firmy wypadają lepiej niż AAA Auto?

Ktoś 15 godzin temu dodał opinię na temat tej firmy

Pojechałam obejrzeć kilka...
Pojechałam obejrzeć kilka modeli i ostatecznie wróciłam nowym autem. Obsługa była miła i pomocna, a cały zakup przebiegł bez problemów. Polecam
Zgadzasz się?