Zamawiajac czesto towar online ze sklepu H&M zdarzaly sie pomylki dotyczace wyslania niewlasciwego rozmiaru zamowionego przeze mnie towaru co powodowalo wielokrotny kontakt z infolinia H&M w tej sprawie. Brak profesjonalizmu oraz wiedzy na temat oferowanych produktow zmuszal mnie do skladania reklamacji w tej sprawie.
Odwiedziłem sklep H&M w godzinach popołudniowych. Sklep był czysty i dobrze zorganizowany, a produkty były starannie wyeksponowane. Pracownicy byli dostępni na sali sprzedaży i chętnie udzielali informacji na temat dostępności rozmiarów. Przy kasie zostałem obsłużony sprawnie i uprzejmie. Cała wizyta przebiegła bez problemów, a poziom obsługi oceniam pozytywnie.”
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.