H&M

(3.84)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP100 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (1 z 2501)

Pokaż wszystkie opinie

Obsługa klienta jest...
Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie i nie trzeba też długo czekać na połączenie. Większość spraw rozwiązywanych jest podczas jednego kontaktu. Dzięki różnym formom kontaktu w tym czat,email oraz telefon oraz obsłudze klienta pracującej 7 dni w tygodniu bardzo sprawnie i szybko można załatwić

Klient_fA5K

05.12.2021

Infolinia

Nie zgadzam się (0)

H&M

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż H&M?

Zgadzasz się z ostatnią opinią na temat firmy?

Odwiedziłem sklep H&M...
Odwiedziłem sklep H&M w godzinach popołudniowych. Sklep był czysty i dobrze zorganizowany, a produkty były starannie wyeksponowane. Pracownicy byli dostępni na sali sprzedaży i chętnie udzielali informacji na temat dostępności rozmiarów. Przy kasie zostałem obsłużony sprawnie i uprzejmie. Cała wizyta przebiegła bez problemów, a poziom obsługi oceniam pozytywnie.”