Obsługa klienta jest na bardzo wysokim poziomie i nie trzeba też długo czekać na połączenie. Większość spraw rozwiązywanych jest podczas jednego kontaktu. Dzięki różnym formom kontaktu w tym czat,email oraz telefon oraz obsłudze klienta pracującej 7 dni w tygodniu bardzo sprawnie i szybko można załatwić
Odwiedziłem sklep H&M w godzinach popołudniowych. Sklep był czysty i dobrze zorganizowany, a produkty były starannie wyeksponowane. Pracownicy byli dostępni na sali sprzedaży i chętnie udzielali informacji na temat dostępności rozmiarów. Przy kasie zostałem obsłużony sprawnie i uprzejmie. Cała wizyta przebiegła bez problemów, a poziom obsługi oceniam pozytywnie.”
W celu zapewnienia wyższej jakości usług używamy plików cookies. Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej bez zmiany ustawień prywatności przeglądarki, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie ich.