LIDL

(4.34)

Dodaj opinię

Firma otrzymała Godło Gwiazdy Jakości Obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (5789 z 8951)

Od samego wejście...
Od samego wejście wszystko na swoim miejscu, poukładane, czyste, świeże warzywa, tam gdzie produkt tam i jego cena, a jeśli o cenach mowa to może nie jest najtaniej ale można znaleźć bardzo dobre promocje. Tym razem też szukałam kilku produktów z gazetki i wielkim plusem jest to, że produkty nie były tylko w gazetce a również dostępne na półce. Przy kasie bez kolejek, miła obsługa, bez dzikiego szału kasowania a w tempie pozwalającym na spakowanie mi skasowanych produktów bez nerwowego spojrzenia, że za wolno pakuję a przez to Kasjerka będzie mieć zły wynik i po premii ;) Wszystko tak jak powinno być, na spokojnie, bardzo to doceniam w dzisiejszych czasach wiecznego pośpiechu nie wiadomo za czym. Dla mnie sklep na TAK

Monika_177

31.05.2019

Placówka

Opole, Ozimska 184

Nie zgadzam się (0)
Bardzo lubię robić...
Bardzo lubię robić zakupy w tym sklepie. Pracownicy są bardzo mili i pomocni. Jest szeroki wybór asortymentu. Zawsze są moje ulubione bułki owsiane. Lidl ma coraz większą ilość produktów bez laktozy oraz wegańskich. W sklepie jest czysto. Sklep ma naprawdę duży wybór świeżych warzyw i owoców w tym produkty BIO. Polecam robienie zakupów z rana, wtedy nie ma kolejek lub są minimalne.

Agnieszka_4329

30.05.2019

Placówka

Kraków, Henryka Pachońskiego 5B

Nie zgadzam się (0)
Czysto, obsługa miła,...
Czysto, obsługa miła, pomocna, kolejki? Zapomnij o kolejkach! Wszystko na plus!

zarejestrowany-uzytkownik

30.05.2019

Placówka

Olsztyn, Juliana Tuwima 11

Nie zgadzam się (0)
Będąc wczoraj na...
Będąc wczoraj na zakupach codziennych w Lidlu, w którym zawsze jest mnóstwo ludzi i z kilkoma rzeczami trzeba długo stać byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Jak tylko pojawiło się więcej osób w kolejce otworzono dodatkową kasę i od razu poproszono Panie z dziećmi oraz osoby z małą ilością zakupów w pierwszej kolejności.

anna_5876

29.05.2019

Placówka

Warszawa, Powstańców Śląskich 72

Nie zgadzam się (0)
Najlepsza obsługa, miło...
Najlepsza obsługa, miło szybko i rzyjemnie

zalogowany_użytkownik

29.05.2019

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Mialam to szczęście,...
Mialam to szczęście, że przy większej ilości klientów otworzyli nowe kasy

Anna_6113

28.05.2019

Placówka

Łódź, Piłsudskiego 151

Nie zgadzam się (0)
Mila obsluga. Porzadek na...
Mila obsluga. Porzadek na sklepie. Bardzo dobre ceny. Polecam

Monika_3154

28.05.2019

Placówka

Wrocław, Długosza 34

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miła obsługa,...
Bardzo miła obsługa, przyjemny, zadbany sklep. Bardzo lubię robić w nim zakupy

Paulina_948

20.05.2019

Placówka

Częstochowa, Jana Pawła II 150

Nie zgadzam się (0)
Zwykle jest problem...
Zwykle jest problem ze znalezieniem wolnego miejsca na parkingu. Jest zbyt mały.

Niezweryfikowany Klient_Xwjs

18.05.2019

Placówka

Częstochowa, Jana Pawła II 150

Nie zgadzam się (0)
Lidl dba o...
Lidl dba o swoich klientów jeśli chodzi o ofertę tego sklepu. Jest ona dostosowana do każdego.

Klient_qTCk

18.05.2019

Kontakt online

Nie zgadzam się (0)
Wpadłam na szybkie...
Wpadłam na szybkie zakupy bardziej z zimna niż faktycznej potrzeby, głównie po pieczywo i ciastka. Mimo ogromnego tłumu w sklepie (same godziny szczytu) obsługa klienta na kasie przebiegała bardzo szybko, sklep był czysty i dobrze zaopatrzony, a kasjerka bardzo miła. Polecam, bardzo przyjemne zakupy!

Ewa_1882

16.05.2019

Placówka

Szczecin, Witkiewicza 52

Nie zgadzam się (0)
Sklep generalnie jest...
Sklep generalnie jest zadbany uporządkowany pracownicy dbają o to aby uzupełniając towar na półkach robić to w sposób bezproblemowy dla klientów. Obsługa kasowa jest uprzejma , dbająca o rozładowanie zbyt dużej ilości klientów na kolejne kasy. Pracownicy kontrolują wiek klientów sprzedając towary alkoholowe i tytoniowe. Zaczepiony pracownik na terenie sklepu doradza klientowi z uśmiechem bądź prowadzi na miejsce.

zalogowany_użytkownik

15.05.2019

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Lidl to zdecydowanie...
Lidl to zdecydowanie jeden z moich ulubionych sklepów - oferuje zawsze dobrej jakości produkty w dobrych cenach. Ten sklep lubię szczególnie, zawsze są w nim pracownicy którzy pomagają, chociażby w pokrojeniu chleba. Personel dobrze jest nauczony standardów i najnowszych promocji, zawsze mili i uśmiechnięci. Sklep zawsze czysty, miło w nim robić zakupy.

zalogowany_użytkownik

15.05.2019

Placówka

Będzin, 11 Listopada 11

Nie zgadzam się (0)
Obsluga sklepu bardzo...
Obsluga sklepu bardzo pomocna i sympatyczna, zawsze uśmiechnięci. Jedynym minusem przy ostatniej wizycie był fakt śmieci na podłodze

Krzysztof_1857

10.05.2019

Placówka

Toruń, Szosa Lubicka 55

Nie zgadzam się (0)
Obsługo sto razy...
Obsługo sto razy lepsza niż na ulicy Moniuszki w Skarżysku.

Arkadiusz_527

10.05.2019

Placówka

Skarżysko Kamienna, Niepodległości 74

Nie zgadzam się (0)
Sklep czysty i...
Sklep czysty i przejrzysty, dobrze zatowarowany. Obsługa przemiła i chętna do pomocy.

Agnieszka_4323

07.05.2019

Placówka

Koszalin, al. Monte Cassino 28

Nie zgadzam się (0)
Robiłem zakupy w...
Robiłem zakupy w tym markecie , dobrze prosperujący lecz należy zwrócić uwagę na wieczne kolejki do kasy pomimo większości otwartych , wieczorem trudno o większość asortymentu zwłaszcza warzywa i owoce . Pani ekspedientka miła ale nie wyróżniająca się spośród innych , zostałem zapytany i zachęcony do założenia karty lidl plus . Na zawnętrz trochę brudno może dlatego , ze sąsiaduje z MC Donaldem .

zalogowany_użytkownik

07.05.2019

Placówka

Warszawa, al.Krakowska róg łopuszńska 253

Nie zgadzam się (0)
Dziś jak zwykle...
Dziś jak zwykle robilam zakupy w Lidlu we Wrzeszczu na ul.Uphagena kupowalam tez wino .Niestety Pani przy kasie byla bardzo nie mila . Napamskne,ze mam 31 lat .Oczywiscie to dobrze ,ze w Lidlu pytaja o dowod.Ale dzis Pani w okularach plusowych w niemily sposob mnie potraktowala i czuje sie z tego powodu urazona .Okres dojrzewania mam juz dawno za soba . Najpierw spytala o dowod podniesionym tonem jakby byla pewna ,ze pelnoletnia nie jestetem .Potem gdy dalam jej dowod zobaczyla date ,ze jednak 1988 i wyobrazcie sbie ,ze patrzyla na moje zdjecie i na mnie jak na odprawie celniczej .Ludzie do diabla bez przesady to sklep ,a nie odprawa.Jak sprawdzacie dowody robcie to w mily i dyskretny sposob ! Jezeli jeszcze raz powtorzy sie taka sytulacja moja noga juz tam nie postapi !

Klient_hL7l

03.05.2019

Placówka

Nie zgadzam się (0)
Niedawno byłam klientem...
Niedawno byłam klientem nowo otwartego Lidla w moim mieście. To już drugi sklep Lidl w tym mieście. Obsługa super. Niestety zbyt mała dostępność produktów znanych marek. Lubię sklepy, w których są duże i przestronne alejki. Na duży plus zasługuje też duża dostępność dobrej jakości ubrań. Przydałyby się częstsze promocje różnych produktów.

zarejestrowany-uzytkownik

25.04.2019

Placówka

Nie zgadzam się (0)
W sklepie robi...
W sklepie robi się bardzo przyjemnie zakupy, jest czysto i przestronne. Obsługa jest zawsze uśmiechnięta i pomocna. W sklepie również jest ogromny wybór produktów co zachęca do zakupów. Polecam!

zarejestrowany-uzytkownik

24.04.2019

Placówka

Świecie, Wojska Polskiego 76

Nie zgadzam się (0)

LIDL

LIDL Polska wchodzi w skład międzynarodowej grupy przedsiębiorstw prowadzących swoje aktywności w całej Europie. LIDL funkcjonuje od 2002 roku, na terenie kraju znajduje się ok. 700 sklepów. Artykuły w sklepach charakteryzują się wysoką jakością oraz niskimi cenami, a ich produkcja przebiega zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Lidl oferuje głównie asortyment spożywczy oraz przemysłowy. Obok możliwości wykonania zakupów w sposób komfortowy przedsiębiorstwo dba także o odpowiednie wykorzystanie zasobów, atrakcyjne warunki pracy oraz oparte na zaufaniu relacje z partnerami.

Czy te firmy wypadają lepiej niż LIDL?

Ktoś 1 dzień temu dodał opinię na temat tej firmy

Bardzo lubię zakupy...
Bardzo lubię zakupy w sieci Lidl, ale ta konkretna placówka w centrum jest po prostu dziwna i problematyczna. Największym minusem jest totalna porażka ze zwrotem butelek. Sklep ma tylko jeden butelkomat, który wiecznie albo nie działa, albo kolejka do niego jest tak gigantyczna, że odechciewa się stać. Kiedy człowiek prosi obsługę o pomoc, personel reaguje z wielką łaską i pretensjami, że w ogóle muszą coś przy maszynie zrobić. Do tego w sklepie wiecznie stoją ogromne kolejki do kas, a na półkach brakuje podstawowych produktów, od dłuższego czasu nie da się kupić zwykłej Coli w butelce większej niż 500 ml. Jak na tak duży sklep w środku miasta, słabo to wygląda.
Zgadzasz się?