LIDL

(4.34)

Dodaj opinię

Firma otrzymała Godło Gwiazdy Jakości Obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (5789 z 8951)

Polecam ,bardzo miła...
Polecam ,bardzo miła i pomocna obsługa ,byłam z dzieckiem autystycznym i sciszono dla niego muzykę i przygaszone światło polecam

Niezweryfikowany Klient_Egzh

14.12.2020

Placówka

Hrubieszów, Basaja Rysia 26

Nie zgadzam się (0)
Zakupy w sklepie...
Zakupy w sklepie robi się łatwo i przyjemnie.

zalogowany_użytkownik

11.12.2020

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Szybko sprawnie pomocni...
Szybko sprawnie pomocni pracownicy.

zalogowany_użytkownik

11.12.2020

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Zawsze duży wybór...
Zawsze duży wybór świeżych produktów.

zalogowany_użytkownik

11.12.2020

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Świeże produkty w...
Świeże produkty w niskich cenach, szeroki wybór rodzajów kuchni i bardzo dobrej jakości jedzenie gotowe.

zalogowany_użytkownik

11.12.2020

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Zbyt mamy wybór...
Zbyt mamy wybór towarów, ale sklep czysty i obsługa skąpa ale mila

zalogowany_użytkownik

11.12.2020

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
W Lidlu pracownicy...
W Lidlu pracownicy dbają o czystość sklepu, jakość i świeżość produktów, ułożenie na sklepie. Niestety z sympatycznością i pozytywnym nastawieniem do klienta zdecydowanie jest gorzej i na minus. W przypadku, gdy klienci kłócą się między sobą lub zwracają sobie uwagę odnośnie trzymania dystansu i zakładania maseczki, niestety pracownik kasy pozostaje bierny. Udaje, że nie słyszy sytuacji i obsługuje dalej, choć jest to jego powinnością, by nie wpuszczać do sklepów ludzi nie noszących maseczek i zwracać uwagę co do dystansu między klientami.

zalogowany_użytkownik

11.12.2020

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Wszystko w najlepszym...
Wszystko w najlepszym porządku.

zalogowany_użytkownik

11.12.2020

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Wysoka jakość obsługi....
Wysoka jakość obsługi. Polecam zakupy. Towar zawsze dostępny.

zalogowany_użytkownik

11.12.2020

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Wysoki poziom obsługi....
Wysoki poziom obsługi. Ciekawa oferta i szeroki asortyment.

zalogowany_użytkownik

11.12.2020

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Problemem jest zakup...
Problemem jest zakup produktów w czasie akcji promocyjnych, sklep trochę za mały, trudno poruszać się, ale produkty w korzystnych cenach, świeże, szczególnie warzywa. Plusem jest wprowadzenie kas samoobsługowych, umożliwiło to ominięcie kolejek do kas.

zalogowany_użytkownik

11.12.2020

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Obsługa na bardzo...
Obsługa na bardzo wysokim poziomie.

zalogowany_użytkownik

11.12.2020

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Rzadko odwiedzam ten...
Rzadko odwiedzam ten sklep. Obsługę w nim odbieram jako neutralną w stosunku do klienta.

zalogowany_użytkownik

11.12.2020

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Obsługa zbyt szybka,...
Obsługa zbyt szybka, zakupione artykuły w przestrzeni za kasą są odkładane obok zakupów wcześniejszego klienta, który nie zdążył odejść. Brak w takim momencie kontroli nad własnymi zakupami. Zróżnicowana oferta promocyjna.

zalogowany_użytkownik

11.12.2020

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Sklep na poziomie,...
Sklep na poziomie, obsługa daje z siebie 110% Katowice Ochojec.

zalogowany_użytkownik

11.12.2020

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
swietne produkty, duży...
swietne produkty, duży wybór, pomocna załoga, świetne okazje,zawsze można liczyć na wskazówki od strony personelu

zalogowany_użytkownik

11.12.2020

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Pracownicy stają na...
Pracownicy stają na wysokości zadania.

zalogowany_użytkownik

11.12.2020

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
mimo niemieckiej marki...
mimo niemieckiej marki jakość towarów jest inna znacznie gorsza i droższa niż za granicą,

zalogowany_użytkownik

11.12.2020

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Drogie produktu, a...
Drogie produktu, a obsługa nie uprzejma. Panie przy kasie jak za kare. Mysla,ze sa Wladcami pomimo,ze masz 40 lat wytają o dowod,a jak akurat nie masz nie sprzeda Tobie alkoholu. Wladcze kobiety na kasie, stresuja mnie zakupy w tym miejscu.

zalogowany_użytkownik

11.12.2020

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Mój ulubiony sklep,...
Mój ulubiony sklep, w którym robię najczęściej zakupy. Lubię Lidla ze względu na te kampanie np tydzień francuski mają tam pyszne sery, wina i inne produkty.

zalogowany_użytkownik

11.12.2020

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)

LIDL

LIDL Polska wchodzi w skład międzynarodowej grupy przedsiębiorstw prowadzących swoje aktywności w całej Europie. LIDL funkcjonuje od 2002 roku, na terenie kraju znajduje się ok. 700 sklepów. Artykuły w sklepach charakteryzują się wysoką jakością oraz niskimi cenami, a ich produkcja przebiega zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Lidl oferuje głównie asortyment spożywczy oraz przemysłowy. Obok możliwości wykonania zakupów w sposób komfortowy przedsiębiorstwo dba także o odpowiednie wykorzystanie zasobów, atrakcyjne warunki pracy oraz oparte na zaufaniu relacje z partnerami.

Czy te firmy wypadają lepiej niż LIDL?

Ktoś 21 godzin temu dodał opinię na temat tej firmy

Bardzo lubię zakupy...
Bardzo lubię zakupy w sieci Lidl, ale ta konkretna placówka w centrum jest po prostu dziwna i problematyczna. Największym minusem jest totalna porażka ze zwrotem butelek. Sklep ma tylko jeden butelkomat, który wiecznie albo nie działa, albo kolejka do niego jest tak gigantyczna, że odechciewa się stać. Kiedy człowiek prosi obsługę o pomoc, personel reaguje z wielką łaską i pretensjami, że w ogóle muszą coś przy maszynie zrobić. Do tego w sklepie wiecznie stoją ogromne kolejki do kas, a na półkach brakuje podstawowych produktów, od dłuższego czasu nie da się kupić zwykłej Coli w butelce większej niż 500 ml. Jak na tak duży sklep w środku miasta, słabo to wygląda.
Zgadzasz się?