LIDL

(4.34)

Dodaj opinię

Firma otrzymała Godło Gwiazdy Jakości Obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (5789 z 8951)

Duży wybór produktów....
Duży wybór produktów. Dodatkowo wysoka jakość obsługi.

zalogowany_użytkownik

05.05.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Są tu ciekawe...
Są tu ciekawe promocje i dobre ceny.

zarejestrowany-uzytkownik

05.05.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Sklep ma najbardziej...
Sklep ma najbardziej atrakcyjne ceny i znajduje się w pobliżu mojego miejsca zamieszkania.

zalogowany_użytkownik

05.05.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Najmocniejsze strony to...
Najmocniejsze strony to cena i dostępne towary.

zalogowany_użytkownik

05.05.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Blisko mojego miejsca...
Blisko mojego miejsca zamieszkania, duży wybór, dobre jakościowe produkty, częste promocje.

zarejestrowany-uzytkownik

05.05.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Polecam!
Polecam!

niezalogowany-uzytkownik

05.05.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Świeze i sprawdzone...
Świeze i sprawdzone produkty, dobre jakosciowo produkty pod „marka wlasna Lidla”

zalogowany_użytkownik

05.05.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Lidl ze względu...
Lidl ze względu na asortyment

zarejestrowany-uzytkownik

05.05.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Polecam!
Polecam!

zalogowany_użytkownik

05.05.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Polecam!
Polecam!

zalogowany_użytkownik

05.05.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Odpowiada mi tu...
Odpowiada mi tu oferowany asortyment produktów i jakość obsługi.

zalogowany_użytkownik

05.05.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Zawsze jest mi...
Zawsze jest mi "po drodze", miła obsługa i szeroki asortyment w przystępnych cenach.

zarejestrowany-uzytkownik

05.05.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Polecam!
Polecam!

zalogowany_użytkownik

05.05.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Wszystko jest świeże,...
Wszystko jest świeże, starannie podane i są przystępne ceny.

zalogowany_użytkownik

05.05.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Towar jest sensownie...
Towar jest sensownie poukładany i sklep ma w miarę małą powierzchnię do obejścia.

niezalogowany-uzytkownik

05.05.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
dostępność preferowanego asortymentu...
dostępność preferowanego asortymentu oraz atrakcyjne ceny

zalogowany_użytkownik

05.05.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Polecam!
Polecam!

zalogowany_użytkownik

05.05.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Lubię go za...
Lubię go za uporządkowanie, ciekawe promocje

zarejestrowany-uzytkownik

05.05.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Polecam ze względu...
Polecam ze względu na promocje i jakość towarów.

zalogowany_użytkownik

05.05.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Mają fajne ceny...
Mają fajne ceny i asortyment

niezalogowany-uzytkownik

05.05.2021

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)

LIDL

LIDL Polska wchodzi w skład międzynarodowej grupy przedsiębiorstw prowadzących swoje aktywności w całej Europie. LIDL funkcjonuje od 2002 roku, na terenie kraju znajduje się ok. 700 sklepów. Artykuły w sklepach charakteryzują się wysoką jakością oraz niskimi cenami, a ich produkcja przebiega zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Lidl oferuje głównie asortyment spożywczy oraz przemysłowy. Obok możliwości wykonania zakupów w sposób komfortowy przedsiębiorstwo dba także o odpowiednie wykorzystanie zasobów, atrakcyjne warunki pracy oraz oparte na zaufaniu relacje z partnerami.

Czy te firmy wypadają lepiej niż LIDL?

Ktoś 16 godzin temu dodał opinię na temat tej firmy

Bardzo lubię zakupy...
Bardzo lubię zakupy w sieci Lidl, ale ta konkretna placówka w centrum jest po prostu dziwna i problematyczna. Największym minusem jest totalna porażka ze zwrotem butelek. Sklep ma tylko jeden butelkomat, który wiecznie albo nie działa, albo kolejka do niego jest tak gigantyczna, że odechciewa się stać. Kiedy człowiek prosi obsługę o pomoc, personel reaguje z wielką łaską i pretensjami, że w ogóle muszą coś przy maszynie zrobić. Do tego w sklepie wiecznie stoją ogromne kolejki do kas, a na półkach brakuje podstawowych produktów, od dłuższego czasu nie da się kupić zwykłej Coli w butelce większej niż 500 ml. Jak na tak duży sklep w środku miasta, słabo to wygląda.
Zgadzasz się?