LIDL

(4.34)

Dodaj opinię

Firma otrzymała Godło Gwiazdy Jakości Obsługi.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (5789 z 8951)

Rewelacja! Polecam!
Rewelacja! Polecam!

Agata_682

04.01.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Rewelacja! Polecam!
Rewelacja! Polecam!

Klient_ukIJ

04.01.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Rewelacja! Polecam!
Rewelacja! Polecam!

zarejestrowany-uzytkownik

04.01.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Tak sobie.
Tak sobie.

Marcin_236

04.01.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Super firma!
Super firma!

Aneta_559

04.01.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Super firma!
Super firma!

Hellen

04.01.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Rewelacja! Polecam!
Rewelacja! Polecam!

ARTUR_196

04.01.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Tak sobie.
Tak sobie.

zarejestrowany-uzytkownik

04.01.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Całkiem dobrze
Całkiem dobrze

zarejestrowany-uzytkownik

04.01.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Rewelacja! Polecam!
Rewelacja! Polecam!

kasiam1994

04.01.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Rewelacja! Polecam!
Rewelacja! Polecam!

zarejestrowany-uzytkownik

04.01.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Tak sobie.
Tak sobie.

Karolina_2150

04.01.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Rewelacja! Polecam!
Rewelacja! Polecam!

Klient_Wgax

04.01.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Tak sobie.
Tak sobie.

Sanderka

04.01.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Rewelacja! Polecam!
Rewelacja! Polecam!

Marta_2254

04.01.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Super firma!
Super firma!

Klient_6QwC

04.01.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Super firma!
Super firma!

Natalia Trendak

04.01.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Super firma!
Super firma!

Klient_e0oFA

04.01.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Super firma!
Super firma!

zarejestrowany-uzytkownik

04.01.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Super firma!
Super firma!

Renata_660

04.01.2023

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)

LIDL

LIDL Polska wchodzi w skład międzynarodowej grupy przedsiębiorstw prowadzących swoje aktywności w całej Europie. LIDL funkcjonuje od 2002 roku, na terenie kraju znajduje się ok. 700 sklepów. Artykuły w sklepach charakteryzują się wysoką jakością oraz niskimi cenami, a ich produkcja przebiega zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Lidl oferuje głównie asortyment spożywczy oraz przemysłowy. Obok możliwości wykonania zakupów w sposób komfortowy przedsiębiorstwo dba także o odpowiednie wykorzystanie zasobów, atrakcyjne warunki pracy oraz oparte na zaufaniu relacje z partnerami.

Czy te firmy wypadają lepiej niż LIDL?

Ktoś 3 godziny temu dodał opinię na temat tej firmy

Bardzo lubię zakupy...
Bardzo lubię zakupy w sieci Lidl, ale ta konkretna placówka w centrum jest po prostu dziwna i problematyczna. Największym minusem jest totalna porażka ze zwrotem butelek. Sklep ma tylko jeden butelkomat, który wiecznie albo nie działa, albo kolejka do niego jest tak gigantyczna, że odechciewa się stać. Kiedy człowiek prosi obsługę o pomoc, personel reaguje z wielką łaską i pretensjami, że w ogóle muszą coś przy maszynie zrobić. Do tego w sklepie wiecznie stoją ogromne kolejki do kas, a na półkach brakuje podstawowych produktów, od dłuższego czasu nie da się kupić zwykłej Coli w butelce większej niż 500 ml. Jak na tak duży sklep w środku miasta, słabo to wygląda.
Zgadzasz się?