Biedronka

(3.16)

Dodaj opinię

Firma należy do grona TOP100 firm w branży.

Firma nie korzysta z możliwości odpowiadania swoim klientom.

Firma nie jest aktywnym uczestnikiem Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Opinie (17508 z 24625)

Sklep ten to...
Sklep ten to porażka. Często tam robię zakupy, ale od długiego czasu nic nie zmieniło się na lepsze.Personel mało zorganizowany. W sklepie brudno, szczególnie wokół stoiska z pieczywem, oraz przy kasach. Czytnik nie działa od długiego czasu. Na stoiskach są inne ceny niż przy kasie. Może zamiast częstej zmiany personelu należałoby zmienić kierownika. Pan z ochrony często udaje się na pogaduchy przed sklep.

Teresa_132

01.09.2016

Placówka

Zielonka, Wyszyńskiego 7

Nie zgadzam się (0)
Bardzo często robię...
Bardzo często robię zakupy w tej Biedronce i zazwyczaj jestem zadowolona z obsługi i wyposażenia. Zdarza się jednak, że czynna jest tylko jedna kasa i długo trzeba czekać w kolejce. Taka sytuacja miała miejsce podczas mojej ostatniej wizyty.

zalogowany_użytkownik

29.08.2016

Placówka

Warszawa, Witolińska 7

Nie zgadzam się (0)
Rewelacyjnie. Miła obsługa....
Rewelacyjnie. Miła obsługa. Sprzedawca używa zwrotów grzecznościowych. Polecam. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena, wygląd miejsca obsługi.

Jakub_840

28.08.2016

Placówka

Gniezno, Poznańska 34

Nie zgadzam się (0)
Sklep jest nowy...
Sklep jest nowy natomiast personel spełnia oczekiwania zwykłego klienta. W przypadku prośby o pomoc jest ona udzielona niemal natychmiast.Personel jest czysty i schludnie ubrany.

Artur_709

27.08.2016

Placówka

Łódź, Aleksandrowska 58

Nie zgadzam się (0)
Jakość obsługi taka...
Jakość obsługi taka sobie. Pracownik poproszony o pomoc wskazał mi alejkę i powiedział, że gdzieś tam znajdę sos, o który pytam. Po moim stwierdzeniu, że jakoś sobie poradzę, pracownik lekko zniecierpliwiony zostawił pudełko, z którego wykładał towar i zaprowadził mnie do półki z sosami. Przynajmniej przy kasie pracownik był miły i uśmiechnięty.

Joanna_3182

26.08.2016

Placówka

Opole, Oświęcimska 121a

Nie zgadzam się (0)
Miła obsługa to...
Miła obsługa to plus w tym sklepie. Kolejki do kas po 5-6 osób, ale nie otwarto kolejnej kasy. Minusem na pewno była kałuża przy chłodni z warzywami, a za nią smugi brudu na podłodze. Pod kasami też trochę brudno, ale może tam mało kto zagląda.

Joanna_3182

26.08.2016

Placówka

Szczecin, Wojska Polskiego 32

Nie zgadzam się (0)
Rewelacyjnie. Na minus:...
Rewelacyjnie. Na minus: wygląd miejsca obsługi. Na plus: personel, wiedza i doradztwo, sprawność obsługi, oferta i cena.

Dawid_597

26.08.2016

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (0)
Obsługa spełnia standardy,...
Obsługa spełnia standardy, jedynie personel nie zachęca do akcji promocyjnej.

Paweł_1862

26.08.2016

Placówka

Lubin, Prymasa Wyszyńskiego 8

Nie zgadzam się (0)
Wiecznie schowane koszyki....
Wiecznie schowane koszyki. Po wejściu do sklepu trzeba ich szukać pod kasami.Dzisiaj skorzystałem z promocji na serek wiejski tzn kup 4 i zapłąć mniej. W domu się okazało że zostałem skasowany w cenie 100%, bez promocji:(

pablo79

25.08.2016

Placówka

Zelów, Kościuszki 2

Nie zgadzam się (0)
Dnia 24 sierpnia...
Dnia 24 sierpnia wybrałem się na zakupy do biedronki. Sklep ogólnie wyglądał przyzwoicie. Można było dostrzec braki towarów w niektórych miejscach, lecz panie z obsługi cały czas uzupełniały brakujący asortyment. Panie również bez problemu odpowiadały na pytania jak nie mogłem znaleźć rzeczy która chciałem kupić. Gdy skończyłem zakupy i chciałem udać się do kasy niestety zastałem jedną kasę otwartą z kolejką ok 10 osób. Obsługa chwilę potem otworzyła drugą kasę, kolejka się trochę zmniejszyła, jednak ok 15 min trzeba było czekać. Przy kasie obsługa przebiegła szybko i sprawnie, nie było żadnych problemów.

Bogusław_55

25.08.2016

Placówka

Pabianice, Konopnickiej 39a

Nie zgadzam się (0)
Rewelacyjnie.
Rewelacyjnie.

Dawid_597

24.08.2016

Inna forma kontaktu

Nie zgadzam się (1)
Dostępność i świeżość...
Dostępność i świeżość produktów bardzo dobrze. Ciężko było znaleźć pracownika by o coś zapytać, ale jak już znalazłam Panią z obsługi była bardzo pomocna i zareagowała na moje potrzeby. Ogólnie punkt na zakupy dobry.

Paulina_1756

24.08.2016

Placówka

Bełchatów, Czyżewskiego 1

Nie zgadzam się (0)
Pracownicy przy natłoku...
Pracownicy przy natłoku ludzi kolejka jedna zawijająca się nie wiedzieli ze trzeba otworzyć drugą kasę, po zwróceniu uwagi przez jednego z klientów w końcu została otworzona, ceny na półkach mało widoczne niektórych produktów, produkty w koszach leżały praktycznie jeden na drugim choć każdy inny produkt nie był ze sobą powiązany

zalogowany_użytkownik

18.08.2016

Placówka

Sokołów Małopolski, Lubelska 19

Nie zgadzam się (0)
W przypadku dużych...
W przypadku dużych kolejek są otwierane dodatkowe kasy. Obsługa zawsze miło wita kienta zwrotem :Dzień dobry" i chętnie służy pomocą. Pracownicy zawsze udzielają informacji, gdy towar nie jest oznaczony ceną.

Paulina_1757

18.08.2016

Placówka

Bydgoszcz, Grunwaldzka 37

Nie zgadzam się (0)
Bardzo miła i...
Bardzo miła i przyjemna obsługa. Sklep bardzo dobrze zaopatrzony i ładnie ułożony towar.

Łukasz_2313

18.08.2016

Placówka

Elbląg, Al. Odrodzenia 10

Nie zgadzam się (0)
Market dosyć brudny...
Market dosyć brudny i zawsze brzydko pachnie jakby szambo wywaliło. A w takiej atmosferze ciężko robic5zskupy. Obsługa zajeżdża drogę wózkami widlowymi tak że idzie się zdenerwować.

zalogowany_użytkownik

13.08.2016

Placówka

Niepołomice, Akacjowa 8g

Nie zgadzam się (0)
Bardzo dobrze. Sklep...
Bardzo dobrze. Sklep oceniam bardzo pozytywnie, obsługa miła i pomocna. Towar poukładany na półkach, Niskie ceny. Estetyczny wygląd ze zewnątrz i wewnątrz.

Aksela

12.08.2016

Placówka

Gdańsk, Kartuska 332

Nie zgadzam się (0)
Szeroki wybór produktów...
Szeroki wybór produktów w niskich cenach. Miła obsługa, która odpowie na każde pytanie. Zawsze świeże pieczywo, warzywa i owoce. Nie długi czas obsługi przy kasie.

Emilia_566

11.08.2016

Placówka

Żory, Zjednoczonej Europy 14

Nie zgadzam się (0)
Obsługa na zadowalającym...
Obsługa na zadowalającym poziomie. Obsługa na czas otwiera kasy jeżeli tworzą się kolejki, są również pomocni w przypadku zapytania na "jakiś" produkt.

Paweł_2168

10.08.2016

Placówka

Gdynia, Sucharskiego 2

Nie zgadzam się (1)
Otwarte prawie wszystkie...
Otwarte prawie wszystkie kasy, dzięki temu nie ma kolejek. Obsługa bardzo sympatyczna i pomocna.

Aleksandra_1883

10.08.2016

Placówka

Kołobrzeg, Trzebiatowska 29

Nie zgadzam się (0)

Biedronka

Biedronka należy do Jeronimo Martins Polska S.A. i jest największą siecią sklepów detalicznych w Polsce. Na terenie kraju znajduje się ponad 3000 sklepów w 1100 miejscowościach. Działa na polskim rynku od ponad 20 lat. Sklepy oferują wyselekcjonowane produkty, wysokiej jakości w codziennie niskich cenach.

Dane firmy

Kostrzyn

Kostrzyn, Żniwna 5

Jesteś właścicielem tego miejsca?

Poinformuj nas i przejmij zarządzenie wizytówką tej firmy.

Firma nie jest uczestnikiem
Polskiego Programu
Jakości Obsługi
Zobacz więcej

Czy te firmy wypadają lepiej niż Biedronka?

Ktoś 1 dzień temu dodał opinię na temat tej firmy

Czysta
Czysta
Zgadzasz się?